• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
Imala je prijateljica na audiju 80 super sistem. Dignes haubu, nadjes u mraku dvije zice, spojis ih 10 sekundi i kreses...doslovno.
Od prve svaki put


Jel ju kresneš ispod haube ili na haubi:(hi)::(wasntme):
Ja ozbiljno a vi ovako [emoji23]
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
a kaj da ti velim , šteta kaj nije onkolog


a za mercedesa se zna ..ipak mislim kad bi zagrebačka pivovara radila aute , ožujsko je model kojeg bi on vozil

Ma sto mu bogova,svaki problem rješava bez ikakvog napinjanja,ima memoriju i znanje o mehanici koje rjetko ko ima.Šumu odradi možda i bolje nego netko tko ko se sa time bavi,jednostavno zna pa ga jebi.Jedino ima problem nesmiješ mu se zamjeriti,onda zna biti neugodn,ali što se tiče mehanike stvarno je doktor,posebno noviji auti.Ako si primjetio da ima i dva broja,jedan je još stari sa 6 znamenki i taj rijetko ko zna.
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Nove cipelice :icon_eyes:

28796018_756862164511563_1958270010787345216_n.jpg
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,375
Ljudi pomagajte.

Renault Laguna 2002 xenon svjetla
desno svjetlo počelo svjetliti ljubičasto i sve me strah da je gotovo.

Staviti orginal novo ili neko zamjensko?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Žarulja je mrtva, oko 300 je kvalitetna žarulja, imaš i setove za 300 kn al kvaliteta upitna
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,355
Što god da treba, stavi original. Ja sam stavio zamjenski far, pa to ni sam ne znam kud je svjetlilo, maglilo se, požalio sam svaku kunu. Ovo je xenon, ne halogeni, ali svejedno...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Žac, prekopiraj to kaj je, jer to ne mogu svi vidjeti.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
Ford fijesta 90 godiste 1.1 benzin imam sljedeci problem. Naime, auto "stuca" ispod haube se , kada se da nagli gas cuje pucanje , kao petrade da bacas. Nije to uvijek ali zadnjih nekoliko dana sve je cesce... Kablovi ne probijaju, razvodnu kapu sam zamijenio...ne znam sta moze biti
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
ZJ, nisam mogao nikaj naći pa sam stavio link. Ovog videa sa linka nema na Youtubiju, ali ima nekih drugih i dovoljno je na Youtubovu tražilicu napisati Genijator i ima tamo još videa o tome.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Sipaj vodu u filter zraka sa onom štrcaljkom za čišćenje stakla i eto ti domaćeg genijatora xD

Jako malo se tu saznalo iz tog videja šta taj govnovator radi, a vjerojatno ne radi ništa, k'o kad sipaš Class na INA-i ili trpaš tabletice s mirisom limuna u rezervoar hahaha

@vocarcg
Pucanje je iz karburatora, pretežno takva pucanja budu zbog paljenja, a ovdje stoji da je sve ok, onda je moguće da usisni ventil propušta kompresiju u karburator, a mož' bit da je i lanac/remen preskočio za jedan zub pa se sve pohebalo.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
Pitanje je šta se je dogodilo ispod plastike na Mercedesu?
Nema dugo je lik sa Volvom S60 pogodil brata u zadnji kraj Megana, na jednom mjestu je samo branik napuknul i malo vrata od gepeka dobila, tako je barem na prvu izgledalo. Na kraju je cijela podnica od gepeka bila popigana, na volvu prednji kraj je bio za ne prepoznat.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Gazda Mećke kaže da je sve OK, jedino je zamijenio branik jer ga nije htio uređivati. Ipak bi taj Genscher trebao biti jako siguran auto, to je klasa, ne zovu ga badava Slon..
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Samurai je dobio novu vrstu goriva, nije da sjeda ko budali šamar ali ide.
172b7564d1dac2a5f59242de3e3de39b.jpg


Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh