• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Daj već jednom kupi BMW-a ili Merca. da se imamo čemu diviti, a ne te gastarbajterske poluproizvode :(giggle):

Još bolje ovo kaj ti Puknuti veli: kupi dobar fotoaparat i obiđi svijeta...auti prolaze, uspomene ostaju...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
nisam ja mislil da škljoca aparatom uokolo , više sam mislil da fukanje

hahah ..reko je ovaj na filmu snape of wather , da je znal dok je bil mlađi više bi fukal i bolje čuval zube
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Znam na kaj si mislil, jer ti ionak uglavnom misliš na to :(giggle):
I ja sam mislil na škljocanje, ne samo s foto aparatom. Pa, putuje se obično u dvoje, a onda na "filmu" ostaju uspomene, a negdje drugdje recke :)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Bolje i audi nego meca. Izvana juj a iznutra fuj, pleh debljine s cinkom 0,75mm. Cijelu školjku nove c klase dva dignu ko od šale.

Poslano sa mog Lenovo K10a40 koristeći Tapatalk
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Kod svih je tako (i gore). Sjećam se kad je komšija mijenjao haubu na nekom jumbašu i isjekao komad lima kao uzorak da po njemu izmiksaju boju. Parče 10x15 cm, treba dobro pritisnuti da se malo uvije.
Na onaj lim smiješ nasloniti i malo masivniju snajku, na ovim novim ne smiješ nigdje jer je sve plastika/aluminijum/neka deblja folija.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Istina. Ja sam u zadnje vreme prošel par tih autoindustrija i dok sam nekidan gledal od kakvog papira se radi c klasa sam rekel da bi si prije opela kupil nego nju. Ako ništ drugo barem je pleh deblji. Jbte pola nove c klase drži zajedno ljepilo.

Poslano sa mog Lenovo K10a40 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Možda je tanak, ali je čvrst.
Jedino kaj se takve karoserije nedaju krpati običnim mekanim, debljim limom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Koga briga kakav je lim dok auto ide . Kad se razbije ili prohrđa, onda netko drugi vodi brigu o limu.
Važno je da sačuva živu glavu, pa makar bil i od papira.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Kako lim moze biti od papira? To neka fuzija u nuklearnom reaktoru prilikom koje dolazi do spajanja molekula papira(celuloze) i postaje tako "tvrdo", a tako tanko da se tenkovi oblazu s njim i ime mu po pridruzenim molekilama pocinje na Li pa se zove u narodnom rjecniku LiM?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Važno je da auto sačuva živu glavu, bil on napravljen od papira, plastike, lima ili bilo čega drugoga.
Poanta: ne trebamo se zamarati s limom, već voziti auto takav kakav je i uživati u tome :)
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
E to sam cekao da netko kaze :D

Ebem ga ja ako je Muso sa sela pametniji od Inzilira u Nemacku koji prave te aute.

S novim auto roknes jazavca raspadne se sve zivo naprijed, ne zato sto je nekvalitetno nego zato sto je napravljeno da svaki dio auta pretrpi i preuzme dio energije udarca, da cika koji tera masinu ne nahebe, samo izadje, uzme aktovku i ode na bus haha

A opali nesto sa nekom starom drtinom, da istina poravnas ga macolom i dobro, ali ako dode do frontalnog sa cca. 50km/h Cica iz novog auta ce fino izaci, doci do tebe u staroj ragi, pitat te kako si, ako budes pri svjesti reci ces mu da te bolje rebra, vrat, mozda i glava, on ce za tebe nazvat hitnu jer si ti jadan betezan. Kolega je sudjelovao u jednom takvom okrsaju, a isto je govorio samo mi dajte auto koji jos uvijek ima sasiju, sad je malo promjenio plocu, sad samo da se guzva, al da njemu nije nista. Jebes auto na kraju krajeva. Auto je tu da sluzi nama, a ne mi njemu.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
To sam ja htio reči, auti imaju zone gužvanja gdje je karoserija strateški oslabljena da preusmjeri energiju udarca na mjesta gdje su putnici manje ugroženi, pa se onda to čini slabo...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Istina. Ja sam u zadnje vreme prošel par tih autoindustrija i dok sam nekidan gledal od kakvog papira se radi c klasa sam rekel da bi si prije opela kupil nego nju. Ako ništ drugo barem je pleh deblji. Jbte pola nove c klase drži zajedno ljepilo.

Poslano sa mog Lenovo K10a40 koristeći Tapatalk

Tanki lim i ljepilo ali se ovdje nije radilo bas o maloj brzini.
Prolazili smo na more lani kad je bio taj udes kod Vodica na obilaznici.. e klasa ko moja razrezana bila
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
A koji auto se radi danas da traje dugo? Nebi auto industrija imama profita od prodaje djelova, ja zato vozim te ''stare krampe''
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Ne, ja vozim Quattro :icon_thumright:
Jednom kad imaš Automatika i 4x4, svaki drugi mora bit takav.. ja sam sebi konačno ispunil sam i kupil auto sa svime šta sam htio u njemu, sad bude mir, dok ne krepa :icon_fU:
 

Najnoviji postovi

Na vrh