• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
246
Svejedno je lanos SE-spešl edišn ,pa bum reko da su dva šarafa bili opcijska dodatna oprema ,uz nadoplatu .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kad bi ja sreo taj auto na cesti instiktivno bi okrenuo volan i u grabu jer moje osiguranje ne pokriva ovakve dijelove a da mi ovaj lomi prste ne treba mi to u životu , bolje dam skrpam svoj auto
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ma daj ajde... Serem se ja na taj auto. Uradio ga da ga drži u garaži i da pokazuje račune od dijelova, bolje da je pare odmah zapalio...

Nema vožnje po kiši, ni ako je manje od 12°C ili više od 28°C. Planiraj unaprijed 12h očel padat i kiša i ta sranja..

Mislim, svaka čast svakome, vjerujem da i ja uložim vrijeme i pare u neki auto da bi ga mazio i pazio, al' ovo je brate pretjerano...

Ne znam što ga uopće prodaje, ako ga neće prodati bilo kome i neće ga dati bilo kome da ga proba. Vjerojatno potpišeš i ugovor da će k'o oni iz azila za cuke i mace jemput tjedno dolaziti provjeriti jesi napravio više od 20km, jel ima prašine, jel možda pala kap vode na lak, jel garažiran od 00-24 itd... Daj me nemoj...
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Čovjek je picajzla, i šta sad.
Za nekih 36 godina će dobit dobre novce za njega, i to je to.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ne kažem, svatko ima svoje.

Samo ne znam... Ja sam opet tip koji ulaže u auto, ali ne da bi mi stojao nego da to što uložim da mi on i vrati, nebitno dali neki novi ili tuning dijelovi, auto akustika, navigacija, display, ovo - ono. Nikada ne bih npr. spucao pare u nešto i to držao u garaži da se kaže da imam i nakraju se odlučim za prodaju i još biram kome ću prodati. Dobro nebi dao nekom sivonji, ali opet dobijaš nešto zauzvrat, a to su pare, druga stvar da ga poklanjaš, onda već biraš.

Ovako da mi dođe netko s parama i kaže daj mi auto da ga odmah zabijem u prvo drvo, to više nije moj problem, lagani prijepis, pare na sunce, još u cijenu ubacimo i pronalazak najboljeg drveta u kraju i udri baćo. hahahaha
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Nije to baš tak. To nije auto za svakodnevnu potrebu, već za držanje u garaži i pokazivanje na smotrama. Poput nekog Ferarija i sličnih skupocjenih auta.
Upravo kak ga i taj vlasnik drži. To je ipak unikat, tehnički dragulj, u kojega je, osim novaca, uloženo puno ljubavi, vremena, znanja...
Taj je auto poput živog bića: onome kome ga prodaš postaješ dio familije kao i on tebi.
Zato i bira kome ga bude prodal.

Ima puno skorojevića s hrpom novaca, ali to se daje u ruke onom tko to zna cijeniti.
Takav auto je poput nekretnine, a ne potrošna roba (kakvi su većinom obični auti).

Bar ja to tak doživljavam. Netko možda misli drukčije.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
I sam kaže da bi volio da ga ne proda.
Mislim da hoće da ga pokaže široj javnosti, i da dokaže sebi da je napravio pravu stvar, (što je i istina, jer auto je jedinstven), a vidi se i po broju pregleda da je tako.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Baš sam htio napisati da mislim da je to samo promocija, da se vidi što je on napravio, jer realno na oglas sam nabasao na 24 sata, a kod njih se da izvinete svaka šuša reklamira i promovira.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kad bi on bil faca kak se pravi došao bi na santa domenica relly ..pa da pokaže kaj zna
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Pa je faca, ali ne tam.
AK pogledaš Gumball, oni imaju svakave zvjerke, ali se prave važni po asfaltu, a ne na rally-ju.
Nedavno sam videl u Obrovcu hrpu Ferrarija, Porschea, Lotusa.
Tankirali su skupa s Golfom 2 :icon_rofl:
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,580
To je auto za proći na Grobnik i tamo se izdivljat.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pa je faca, ali ne tam.
AK pogledaš Gumball, oni imaju svakave zvjerke, ali se prave važni po asfaltu, a ne na rally-ju.
Nedavno sam videl u Obrovcu hrpu Ferrarija, Porschea, Lotusa.
Tankirali su skupa s Golfom 2 :icon_rofl:
je a kaj bi za njih bila posebna benzinska?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Ne, ali je bilo zanimljivo vidjeti ekstremno skupi i ekstremno jeftini auto, jedan do drugog.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Cvajo baš i nje extremno jeftin auto. Očuvani primjerci zlata vrijede, a i ovi manje ocuvani vrijede ko prosječan auto 2000 pa na dalje godista.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega vudreni,nej nas zajeebavati:(wait): znas da ti ne verjemo,no i ja da imam kojeg od tih makini bi ga prodal i kupil novesega Citroena C5.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,281
Aa šta to fali cvaji,,, vidi ga,, godina 83-ća,, ubačen dizel 2008g.,, godište 89-to...
još me izdo nije,, i neće,,, evo ovih dana ide registracija,,, nekih 200 eurića,,,
haj da vidim te vaše registracije,,, a za dijelove da nepitam:fiery:
P1010008.jpg
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Dvica od tasta je imala nekih 560000Km kad ju je prodao, njemu je mehaničar ugradio 1.9 i još uvijek vozi kod jednog njegovog poznanika.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Meni je želja danas sutra kupiti duju, ubaciti 1.9tdi i prst u uvo...

Prvi auto koji sam kupio bio je Duja, 1.6d CL, još nabavio neke antikne felge s početka 90ih, petokrake fino pofarbane, Duja bio tamnosive metalik boje. Motor radio kao curica. Još ja unutrašnjost malo sredio, sve plastike što su drobile fino podložio sa spužvicama. Sredio dizne i grijače, zimi na -20°C palio bez čoka, bolje nego Golf IV koji ga je naslijedio.
Ja sam ga uzeo sa 420.000km, a nakon godinu dana kada sam ga baš sredio i to pred sam tehnički, lik me odvali pred kružnim tokom i ode Duja u PM. Savio Duju do pola kako me naguzio, pod kočnicom sam otišao još kojih 10 metara u kružni tok. Šta reći...

Još ga ja vozio kod limara da ga spasim, al' skuplja tepsija od pite, a ionako bi kasnije imao "uheraša" jer ga je trebalo napola rezati. Kako sam ga prodao Limaru još sam ga par puta vidio kod njega kada sam kolege vodio kod njega, dok ga i on nije dao u staro željezo. Taj autić ne mogu nikako prežaliti jer sam se stvarno navozao s njim i svašta prošao, a nikada me nije izdao.

Rekao sam sam sebi da ću jednom kupiti Duju i srediti da bude bombona. Viozit ću ga samo svetcima i nedjeljom na misu hahaha
 

Najnoviji postovi

Na vrh