• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Hahaha i još na taj TDI staviš pumpu fiat 2.5 TD pa da vidiš kako pali i prede.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Dvojki je mjesto među oldtimerima, a ne više na cesti.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
:icon_rofl::icon_rofl:

Ja da ima toliko novaca viška i da ih baš imam želju potrošiti ja bih ga kupio.I onda bih mu dolazio svaki put kad pada kiša i pred kućom mu palio gume.Kad padne snijeg čekao bih da bace sol i onda bih došao pred njegovu kuću i driftao,i tako svaki put kad su vremenski uvjeti "nepovoljni".Parkirao bih ga ispred njegove kuće na najjačem suncu u sezoni.Ugradio bih mu kuku jer ipak je to 500 konja pa bi sa 4x4 mogao vući i prikolicu sa balama po cesti i polju.Na haubu bi zalijepio Pedrollo naljepnicu i došao bi se k njemu pohvaliti sa svime time.I onda kad bi on popizdio i rekao da ga hoće kupiti nazad prodao bih mu ga za 15 iljada evra više.To je jedinstvena prilika za zaradu :icon_rofl::icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Dvojki je mjesto među oldtimerima, a ne više na cesti.

Da nema dvojki i skutera piceraši bi propali.


@ Majok :icon_super:
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Možda bih ipak digao cijenu na 20 000 evra više.Jebiga original pedrollo naljepnica štampana u velikoj britaniji sa blueprintima i svim atestima i certifikatima košta 7 000€,po meni.I euro kuka sa oltimer mercedesa made in germany isto košta po meni jeno 7 000€ .I ugradnja kuke i naljepnice u kontroliranim laboratorijskim uvjetima košta 3 000€ i opet meni mora ostati zarade 3 000€.Naravno predočio bih mu sve račune koje imam (od kauflanda,lidla i špara).Kao dokaz investicije,da ne pomisli da ga želim oderati za lovu :eek::
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Da je taj Mitsubishi moj, bil bi u staklenom prostoru s kontroliranom vlagom, vozil bi ga u zatvorenom kamionu na izložbe.

Uostalom, i traktori su mi pokriti u štaglju :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ni sam ne znaš koliko si blizu istini.

BTW, prolazil sam ti pokraj hiže, ali nikoga ni bilo vani.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Kužim šale i sve to, ali pljuvati po autu, koji je novi dosao preko 50t € + u koji je ulozeno jos bar 30t€ (bez ruku) je smjesno.
Vidim ljudi bi kupili citroen c5 ili sredivali duju iz 80-tih....

Ovo auto se vise ne proizcodi, ima povjest, preradeno je i ulozeno mnogo novca, i po meni su prestrogi uvjeti za koristenje...No, opet izvlaci iz 2.0l 500+ks, kaj znaci do maksimuma je ustiman, a takvim autim smetaju te stvari. Formula se nakon svake utrke rastavlja motor i sastavlja, e to vam je taj đir.

Po meni vrijedi tih novca, naravno moglo bi se spustiti..., no znaj te da sam projekt takvog auta dode po par t€.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Ma to su bili klocni, da lageri ne postanu ovalni:)
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Uostalom, i traktori su mi pokriti u štaglju :)

Treba napraviti neki stakleni okvir oko traktora da ti u vožnji i radu u polju isto bude zaštićen od vanjskih utjecaja.

Marieto ni golf 2 se više ne proizvodi,isto ima povijest,kolike su samo izgubile nevinost na zadnjem sjedalu tog auta,nekima ovdje je to bio prvi auto.Ali ljudi opet pljuju po njemu.Ono nije bilo pljuvanje po autu,ono je bio odgovor na oglas.Bez obzira koji auto bio u pitanju,micubiši ili dođ ili pak stojadin svjedno je oglas smiješan.I malo smo se našalili na račun oglasa,ne auta.Ipak nas tu ima i koji smo malo veseli po naravi i nekad se volimo našalit.Ali ako je to problem može se i to ukinuti,bit ćemo svi ozbiljni i na postove odgovarati sa "da" ili "ne",i onda bude vredu sve.Right?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Treba napraviti neki stakleni okvir oko traktora da ti u vožnji i radu u polju isto bude zaštićen od vanjskih utjecaja...

Pa, recimo, nikad nisu prenoćili pod vedrim nebom. Uvijek pod krovom :)
Tak se mi odnosimo prema imovini.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Pa tak i treba biti kad imaš mogućnosti da ih spremiš.
Jel ti dolaziš isprobati taj aparat?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Hmmm :(blush):
Ali s razlogom :)
Misliš, zato kaj sad malo delaju? I dok su delali puno više, uvijek su bili pod krovom.
Pa tak i treba biti kad imaš mogućnosti da ih spremiš.
Jel ti dolaziš isprobati taj aparat?
Zato auti stoje vani...oni su potrošna roba, jer oba manje (materijalno) vrijede od jednog traktora.

Sad sam na jugu. Kad se vrnem, javim se.
 

Najnoviji postovi

Na vrh