• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Zato se ja držim benzinaca, pogotovo malo starije generacije
Za grad da, neki benzinček male kubikaže dušu dao, ali čim moraš neku veću relaciju, opet je po džepu teže jer je to tom autu puno, brdo će potrošiti a neće ići.
Ovako kao neki auto multipraktik, neki dizel oko dvije litre, samo ga ne treba šparati, i ako si baš striktno u gradu s vremena na vrijeme ga propuhat i isto mu neće ništa bit...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Imam jednog 1.6 od 110 ks sa plinom i drugog 1.3 od 95ks benzin čisti.
Prvi francuz, drugi japanac. Francuz pije al je plin pa se ne brinem, japanac pak štedljiv da sam se i sam iznenadio a ide ko metak.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Tog 1.6sa 109ks imam u Picassu,posto vozim vecinom relacije trosi mi prosjek 6,4l,odlicno po meni.Jedina mi je zamjerka sto mi je prebucan iznad stoje,fali mu sesta brzina.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
1.6 je od Renola i slab je za taj auto, zato i pije ali je žilav i ne kvari se.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Ja sam svoga Forda propeljao po autoputu do Zagreba,mislim da sam i zadnju čestice čađe ispuhao iz dpf-a,natrag ga nisam spuštao ispod 170 🤭😂😂😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Ne trebaš tak (kršiti ograničenja).
Dovoljno ga je voziti u nižoj brzini pri 4000 o/min.

Moj starček (s 330t) nakon par kilometri u 2. na 80 i 3. na 120 na takav način imal je zacrnjenje oko 1, a katalizator se davno raspal (postal je "protočni"), a DPF-a ni nema...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Malo mi se žurilo kući,popizdio od gužve u Zagrebu ;) :hahah:
 
  • Like
Reactions: ZJ

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Kad se nekom u prometu žuri, nek se zmisli da se tak najlakše požuri na groblje. :confused:
Najbitnije je sretno stići na odredište.
Sve je bilo pod kontrolom 😉
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Moji stari Mercedesi dizelaši su trošili kaj sam jim natočil. Kojekakva ulja i domaće mišunge.
niti s jednim nisam imal brige nikakve kaj se mehanike i motora tiče, naravno uz održavanje. Pleh je druga priča.

Hoću reći da su navek bili dobri na eko testu, a žderali su kojekaj. 190ka 2.0d je od mene otišla sa 770 tkm i još se kotura. Motor je puška.
Uredno je trošil 6,5-7 l, ulja nekaj malo, ali samo ako sam ga fest tiral.
Na njemu sam dal zamjeniti uloške dizni i pregledati pvp.
Motor nije bil dirani, kolko ja znam.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
Stari mercedesovi motori su nepoderivi. Pojam robusnosti. Materijali su dobri, motori su predimenzionirani, kvalitetni i ne znam koju više reć, a da i sami ne znate. Sa druge strane novi 2010+ su brzi i eksplozivni. Traju sigurno 5 godina odnosno 120tkm bez ikakvih mana. Ljudi na zapadu obično tada promijene auto i taj završi kod nas na Balkanu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
120t km je oko 2-2500h.
Čak i motori na IMT-u duraju više :)
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
725
To je sasvim u redu za pouzdanost u roku od 5 godina, do velikog servisa. Nisam rekao da taj ne bude 500.000 odvrtil. Samo da 100% bude tih 120 bez problema.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Ajde da malo opovrgnem navod kolege da Mercedes ide 120000 km. Ili se slabo razmeš, a i vjerujem da nikad nisi imal Mercedesa.
C klasa T-model (karavan, za one koji ne znaju). 2010. automat.
Ništa dirano osim servisa.
Sad ima oko 700tkm.
I nije Mercedes jedini koji bu tolko zdural.
Ima i jedan Passat 2.0tdi 2011. common rail sa skoro 500tkm uz redovito održavanje.
To su auti za koje morem garantirati da je tak.
 

Prilozi

  • A7A7F61B-8204-4CFB-81B4-BC77176151A3.jpeg
    A7A7F61B-8204-4CFB-81B4-BC77176151A3.jpeg
    26.6 KB · Pregleda: 11
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Golf 4, voda ulazi u kabinu, tj. ispod suvozacevih nogu je sve mokro.
Mislim da se ne slijeva nigdje od vrata nego negdje od napred.
Majstor je brtvio nesto oko filtera kabine i mislio sam da bude problem rijesen, ali vraga, jos je gore.
Jel ima neko predstavu kak rijesiti taj problem, tj koje kanalice bi trebalo ispirati od necistoca i nekakvi gumeni cepovi na podu se spominju?
Jel ima ko kakvu sliku tih odvodnih kanalica da vidim kaj treba ocistiti?
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Imaš li šiber, ako imas onda kad otvoris vrata oba, imas sa strane na štok ovima ispuste odozgo, njih treba pročistiti...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ispred prednje šajbe u onim rupama vjerojatno nakupljeno smeća i voda ne može van.
Čuo sam za dosta takvih slučajeva, na raznim autima.
Skini ove plastike i očisti to sve, vjerojatno je to problem, pogotovo ako auto vani bude pod nekakvim drvetom.
arnos-mk4-golf-engine-bay.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh