• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Ono kaj si videl mojeg offroada je niš. Na drugim su mjestima malo ozbiljniji usponi. Kombi 4x4 ide tam s reduktorom.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,878
Dečki, ak vam ne paše NIVA, onda MRcinedes Unimog npr. 404 trebate sprobati.
Visok (1 m vode), udoban, težak, spor, 4X4, sa sve tri špere, može obrađivati zemlju-od oranja pa...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Mozda ali ni blizu 'uske lajsne'
Imali 89 godiste oguljena boja do lima na zadnjem blatobranu. Tako vozen desetak godina i prodan. Evo covjek vozi nakon toga isto desetak godina nije popravio i truna hrdje nema na tom mjestu. Kao ni negdje dalje.
Dida ima '91 boja stoji kao da je jucer izasao iz tvornice.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
🤔
Pa kaj onda samo ja na trulekse naletim?
Vidio sam primjeraka koji nisu hrđavi. Svaki kojega sam vozil mi je prohrđal. Ali vjerujem da je to do održavanja. A ti su jaaako rijetki. A nagledal sam se Mercedesa, vjeruj mi, jako puno.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Izgleda da je ili-ili. Znam za jos par primjeraka 190ki bez da je ista dirano po limu, a trunke hrđe nemaju, a opet ima truleksa samo takvih.
Sto se tice odrzavanja i cuvanja kod dide to ovako izgleda

IMG_20200726_162338_4.jpg

Drugi vlasnik, 220 tis. km. Inace i plahta bude preko njega 😆
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,220
Ovako dečki nitko nemože reći da dacia duster gledajući na uloženo dobiveno nije dobar što više odličan auto, e sad dali ima boljih vjerojatno ima, dali ima kvalitetniji ima, ali svi oni zahtijevaju i više financijskih sredstava to je sigurno.
Mi u kući već neko vrijeme razmišljamo o novom autu i lako da će to biti duster, sa nekom srednjom osnovnom opremom.
E sad o UAZu, jednom sam se vozio, i čudan je to osjećaj kad znaš da zadnji u njemu ko se je vozio prije mene je bio Josif Visarionovič Đugas Villa Staljin.
I kad bih ikad mogao,imao vremena i novaca volio bih jednog temeljito srediti onako za vožnju po Velebitu, dinari ili svilaji, a možda se sretne i netko poznat uz vjetroparkove.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Nekome je auto za vožnju od točke A do točke B sredstvo koje odradi određeni zadatak.
Nekome drugome, u suštini, auto isto za to služi, ali još i uživa u kvalitetnijim materijalima, udobnijim sjedalima, itd, itd.

Svi mi imamo svoje mišljenje i svi mi nekaj znamo.
Svako za sebe najbolje zna, a ja znam, da trebam auto sa pogonom na sva četiri, kupil bi recimo Passata Alltrack ili neki slični karavan.
Da trebam neki žešći offroad terenac, bil bi neki od dokazanih japaneza.
Duster ima dobar motor i prijenos, ali je za mene, plastična kutija od kinder jajca nabita na
taj motor i prijenos.
Uloženo-dobiveno?
To je ona stara: Koliko para-toliko muzike.
Ponavljam: to je moje subjektivno mišljenje.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Ima li savjeta za ovu obavjest od mog clio III...
IMG_20200819_191851.jpg
Malo nepravilni rad kod kretanja kasnije u voznji ne osjetim nikakvu razliku...
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Od svega tvoga nabrojanog ja se nadam da su svjecice 😕....sutra cu morati nekako ubaciti u plan odlazak do mehanicara....ajme sad cu izluditi s opravdanjima nemam vremena to nije nista vozi dok ne stane pa cemo znati ili dodji za par dana ili a kaj si to napravio i sl...
@Fendt939 mislis da ce diagnostika pokazati kad je vec gresku izbacuje auto?
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Pa ovo check injection stvarno je velik broj grešaka pod tim nazivom, kak god dijagnostika mora izbacit
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Može bit senzor radilice, može i bombine, može i pumpa goriva u rezervaru, mogu svjećice. Ali teško je dok se ne ispita.
Lambda sonda, ako je režim vožnje gradski, a relacije su kraće, i obrtaji motora niži....
 

Najnoviji postovi

Na vrh