• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Za golfa ima uvijek dijelova i nisu skupi ja imam 3-ku doma kad god kupim kaj za njega i kad mi ovaj veli kolko sam duzan pitam ga jel sve obracunal i kaj mi je tolki rabat dal da je tak mala cifra a ni 4-ka nije skupa za odrzavanje ni dijelovi jer moja octavia je isto ko golf bagatela pumpa volana ili servo pumpa je ista na na svim 4-ama tak da je on nesto pobrko ili ga je neko lijepo odero!!
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Pa onda valjda je nekaj bobrko , ili je malo pretjeral , ja se ne kužim s cijenama djelova za golf . pa zato se nisam ni začudil .
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Golf petarda (5) je moja tiha patnja...samo kad skupim para idem van po njega
1.9 tdi 105 ks i niko sretniji od mene
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ili ga je neko posteno odero jer za te pare se moze motor kupit i to malo bolji za taj auto!!
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Ili ga je neko posteno odero jer za te pare se moze motor kupit i to malo bolji za taj auto!!


Pa tast moj je iz njemečke kupil motora za passat 1.9 tdi s 120.000km za 400 eura , radi se o passatu iz 96 godine
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pa sad vidis i sam da je ili on to malo preuvelico ili ga je neko posteno odero malo je razlike izmedu tog motora za pasata meduliniju i golfa 4!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Kad smo kod passata,moj kumic ga kupil nedugo za 1300 ojra

1.8 t
20v
turbo
98. godina
automatik
150 ks
benzinac
11 litri po gradu
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Upravljački sistem na golfu4 je skup za popravljanje u p.m. pogotovo ako ideš original uzimat! Polovno i zamjensko je puno jeftinije ali šogi radi u intercarsu i veli da zamjensko nebi del niti badava jer brzo propiša!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To mislis na letvu volana da zamijenske brzo propisaju??
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ak je tak kak ti kažeš onda molim jeftino mehanizam podizača stakla, prednji desni i posudu tekučine za pranje stakla za Accent mk1.
Intercars, cca 150 kn ako me sječanje dobro služi, imaš ih u Vž, Zg, Kc!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Da na otpadu ajd odi u dućan pa pitaj za dijelove...
U intercarsu u poljskoj cijena pumpe za golf4 ti je cca 800 kn (kineska) dok dođe u hrvatsku računaj 40%gore pa ti vidi kolko dođe...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja znam da su kolegi u ovlastenom servisu za golfa 5 za turbinu za zamijensku rkli 11tkn i 1god garancije a za orginal 15tkn i 2 god garancije i kad je kolega pital da vidi jednu i drugu izvadil je jednu na pult i reko to ti je to placas garanciju i ime
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To mislis na letvu volana da zamijenske brzo propisaju??
Ako se ne varam da su baš letve u pitanju jer je šogor jednom zgodom baš nekaj pričal o kvaliteti a pajdo s posla ima golfa4 4×4 i znam da se i on žalil nešt na volan da mu masti negder, a kao isto nekih godinu dana otkad je mjenjal...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da letve su puka sreca kakvu ces kupit ja sam svoju s octavije dao reparirat jer to mi je bila bolja solucija nego uzet zamijensko ili polovno jer na reparaturu sam dobio 2god garancije i izasla me 1100kn reparatura plus litra ulja i 4 aluminijske podloske al pumpa volana je nesto drugo i ne vjerujem da kosta 800eura!!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nebi znal, ova moja roba s greškom ima električni servo i vjeruj mi da nebi htio sprobati još i to koliko košta!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Košta pumpa i više za neki auto, npr.nova za mercedes vaneo je 1300eura:icon_pidu:
Kawasaki -nešto slično ko i za ovu mečku kaj spominjem je cijena
 

Najnoviji postovi

Na vrh