• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
U danasnje vrijeme sve sta se kupuje bilo novo ili polovno vise igra uloga kakve si srece slabo je tu vise kvalitete!!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Košta pumpa i više za neki auto, npr.nova za mercedes vaneo je 1300eura:icon_pidu:
Kawasaki -nešto slično ko i za ovu mečku kaj spominjem je cijena
Hvala mika sad mi je puno lakše, hvala bogu kaj barem to za sad dobro radi! [emoji28]
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Dal ti se isplati diesel za tih 10 000 km. godišnje?Mislim tu na cijenu vozila.

Vozil sam dosta benzincov i ne svidaju mi se ni jedan..
koliko puta mi je samo frendova Skoda felicia krepala negdi na raskrizju, znaci konstantno noga mora biti na gasu, dok npr ova moja kanta Golf 4 sdi krece trecom iz mjesta bez gasa i nikad mu ler gas ne pada ispod 950 okretaja..

Ali taj Sdi motor, to je tako jedna promasena stvar da boli glava, em nikud nejde, em potrosi dosta, pogotovo dok si teske noge, a on opet nikud nejde, a ulja trosi, ajoj..
Ta nasa cetvorka je kupljena nova i ima nekih 175 tis km i ovo drugo sve sljaka osim tog loseg motora, znaci nikakve pumpe nisu otkazivale, cak je i kvacilo jos original i to, a ne odrzava to stari neznam kako, a ja necu jer nije moj vlastiti auto..

Zato budem najvjerojatnije uzel nekog Golfa 4 tdi 66 kw jer vele da su to najdugotrajniji motori pa me valjda bude posluzil par godina dok malo ne stanem na svoje noge i kupim nesto bolje..
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Nebi se htjeo upustat u rasprave izmedju benzica i dizelasa jer mislim da je to besmisleno....jedina prednost dizela je manja potrosnja, sve ostalo na strani benzinca....
Imam dva traktora u dvoru tak da mi netreba jos jedan...opravdano ko radi godisnje preko 20tkm sve ostalo benzinac u prednosti!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Vozil sam dosta benzincov i ne svidaju mi se ni jedan..
koliko puta mi je samo frendova Skoda felicia krepala negdi na raskrizju, znaci konstantno noga mora biti na gasu, dok npr ova moja kanta Golf 4 sdi krece trecom iz mjesta bez gasa i nikad mu ler gas ne pada ispod 950 okretaja..
.
Baš nađeš auto za usporedbu,pa naravno da treba dati gasa kod kretanja,pa nije to traktor da kreće bez gasa.
Zato budem najvjerojatnije uzel nekog Golfa 4 tdi 66 kw jer vele da su to najdugotrajniji motori pa me valjda bude posluzil par godina dok malo ne stanem na svoje noge i kupim nesto bolje
Znači,tebi je bolje uzet razvordanog golfa dizela nego kakvog drugog benzinca,mlađeg, očuvanijeg i sa manje km. na satu,ne razumijem takva razmišljanja.Znači tebi je bitno da je DAS AUTO na dvorištu,zbog tebe ili zbog sela?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Nije mi bitno da je DAS AUTO na dvoristu, nego mi je bitno da je dizelas na dvoristu..
Nebi se raspitivao o renolima i pezojima da mi je bitno da imam njemackoga auta..
Pred par godina sam mislio da je vazno imati debeloga i luksuznoga auta, ali promjenio sam misljenje, kako na to, tako i na cijeli zivot.. Al to su sad druge stvari..
Treba mi auto da me odveze od tocke A do tocke B, ali patim na to da mora uvijek biti cist i uredan iznutra..
I neznam zasto ne volim benzince, ali ne volim i gotovo..
A ovo je kolega radul dobro rekao da su dizelasi kao traktori, i to posebno ovi obicni dizeli, ali zato turbo dizeli vec glade i ljepse rade..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Osobno sam jednom u životu imao dizela i tu sam izgorio. Ok, kupio sam ga polovnog na brzinu i tu sam si najviše sam bio kriv. Motor je bio pri izdisaju i trebala mu je generalka koja se kasnije i napravila ali je i koštala, plus kaj sam morao i PVP reparirati. Za te novce sam još mogao jedan autić kupit kolko sam na ovog zbacao. Generalno nisam protiv dizela ali me kod njih najviše odbija održavanje koje je u odnosu na benzinca dosta skuplje i cijena koja je u startu dosta veća. Za mene koji godišnje radim oko 7-8000 km dizel mi se nikako ne isplati. Jučer mi se nudio jedan dizel u zamjenu za moju Alfu i odmah sam mu se lijepo zahvalio.Veći je auto i manje troši, čak je i noviji al kad se sjetim bivšeg dizela i cifre koju sam kasnije dao odmah mi je dosta dizelaša.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ford je bil u pitanju, neću o detaljima da ne pokrenem nepotrebnu raspravu.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
tu se spominje da je dizel puno skuplji u startu i da je puno skuplje održavanje,pa dajte to potkrijepite nekim dokazima,kupil sam 2 nova auta i znam kolike su razlike,a vi.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Brat je uzimal pred cca 2.5 god. novog I30 i dizel sa istom opremom je bio u startu skuplji 10000 kn i 10ks slabiji od benzinc. Servis mu je oko 800-900 kn, dok je za dizela oko 500-600 kn skuplji.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Brat je uzimal pred cca 2.5 god. novog I30 i dizel sa istom opremom je bio u startu skuplji 10000 kn i 10ks slabiji od benzinc. Servis mu je oko 800-900 kn, dok je za dizela oko 500-600 kn skuplji.

Razlika na i30 između dizela i benzinca je točno 7000 kn,servis na 95000km na dizelu platil 750 kn,znači da bi na benzincu došel 150-250kn,a em troši dobre 2-2.5l manje od benzinca em je dizel jeftiniji cca 0.5kn po litri.pa si stavite na papir.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Kad je brat svoga uzimal razlika je bila 10000 kn kako sam i napisal. Znam da su u servisu rekli da je za dizela redovan servis oko 1400 kn a on za benzinca plaća nešto preko 800 kn. Ta cijena servisa je u Sloveniji, ne znam kolko je kod nas. On radi godišnje oko 9000 km i nakon 5 god. auto ide na prodaju jer će uzimat novog tako da isplativost dizela kod njega ne igra isto kao i kod mene jer ja radim još manje km od njega.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Kad je brat svoga uzimal razlika je bila 10000 kn kako sam i napisal. Znam da su u servisu rekli da je za dizela redovan servis oko 1400 kn a on za benzinca plaća nešto preko 800 kn. Ta cijena servisa je u Sloveniji, ne znam kolko je kod nas. On radi godišnje oko 9000 km i nakon 5 god. auto ide na prodaju jer će uzimat novog tako da isplativost dizela kod njega ne igra isto kao i kod mene jer ja radim još manje km od njega.

ja znam točno cijene i ako hočeš za 10min ti saznam sve cifre za hyundai,razlika je bila i još je 7000kn,a dizela se uvijek isplati bez obzira na km ali neki nikad nebudu skužili zakaj
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Za passata 2.0 tdi zadnji servis na nekih 150 000km je bio 700-800kn. A nac auto 140 ks koji trosi 6.5l je malo teze.
Posto radimo 40 000km godisnje nakon benzinca smo se preporodili.
A ford je smece. Kupili novu fiestu prije 2 god i nikad vise. A jos prodamo pola starog 2 god. Sad razmisljamo o prodaji i opet nabavit pola.
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Kad sam ja kupovao Seata cijena sa istom opremom a sdi motorom je bila oko 7000 kn više a sa 1.9 tdi 20 000 kn.
 

Najnoviji postovi

Na vrh