• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
744
Ima li netko Insigniu, kako su se one pokazale.?meni je ona lijepa al ona do 2015godine ove mlađe ne bas.
Nekih problema, ako su imale, onda su to bile prve serije (2009. do 2011.). 2.0 CDTI sa 118 kW je imao problem s gumicom uljne pumpe koja je mogla napraviti frku s pritiskom podmazivanja itd.

Redizajn tog motora je došao 2012. u obliku 120 kW, tj. 121kW kod Astre i oni nemaju nikakvih dječjih bolesti. 96kW verzija je isto OK.

Benzinca svakako uzmi turbo (ako gledaš 4x4, svakako 2.0 turbo). Nekih većih problema nemaju, ovisi od primjerka do primjerka.
Za 4x4 moraš pripaziti da je mijenjano ulje u haldexu svakih 60000 km, u suprotnom može biti dar mar.
Ostalo sve ovisi od auta do auta i kako je koji servisiran.

Kod Insignie se dobije puno za relativno malo para, a auto je čisto fino složen. Opel je najviše para uložio u Astru J i Insigniu A (što se vidi na skoku naspram prethodnika) i to je to, sad više možete zaboraviti s novim modelima išta. Štedi se na svakom koraku, hrpetina dijelova je uzeta jeftinija nego što se prije uzimala (Hella farove su zamijenili Valeo farovi, stakla ne pravi Pilkington nego Kina itd.)

Tako da treba uzeti još te očuvane i relativno novije Insignie i Astre J ako se gleda Oplo. MY2012+ i prst u uho.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Pa za jugu zna cijeli svijet a za dezelu malo njih,no Balkan se bu opet ujedinil,svi se razumijemo na Balkanu,zlotvori nas posvadise. 👨‍🌾
Vidis da i na ovome forumu smo svi miroljubivi i rado se druzimo,tak je to stvoritelj i zamislil.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
A čuj tamo smo si tuđi i jedan i drugi,jezik znamo,eto ja nedavno u Austriji upozno na poslu mladića iz Čakovca jer je komentiro situaciju psovkom na našem i odma u spiku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Stigla nova igračka, ovi plastikaneri su skakali na brtvama.
sad bumo vidli kolko mala more druknuti i klipnjače moreju izdrzati.

 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Taj Stojadin je po meni jedan "gemišt" dijelova, mislim na to koji far pripada kojem blatobranu, kojem braniku, pa koja maska ispred hladnjaka... Tunning 😏
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
ZJ daj neku takvu "tvorničku sliku", maska je s moje strane samo jedan spomenuti detalj...
Iako svejedno danas, ipak su to bili deseci verzija školjki, motora, komfora, pa sam se možda ja samo jako pogubio. Kaj čemo starost, senilnost...
 

Najnoviji postovi

Na vrh