• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
Kaj god vi budete rekli i napisali meni su talijani broj jedan u proizvodnji makarona i špageta.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Talijani su broj 1 u svemu, izmislili su sve imaju najbolju modu, imaju parfeme najbolje,kardane su izmislili na motorima, nutelu su izmislili,Ferrari, ma kaj sve kad neki ne vide prst pred nosom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Kaj god vi budete rekli i napisali meni su talijani broj jedan u proizvodnji makarona i špageta.
Po mojem su u hrani broj 1, tu se slažem. Kad se sjetim pice kaj sam tam jel i sira u izobilju....

Rekli mi ovak ili onak ali Talijan je imal dobru industriju i dobre proizvode, svi smo bežali tam i kupovali čega u Yugi nije bilo, a ono čega je bilo smo mislili da je kvalitetnije i bolje.
Tak i sa autima, s nekima su imali pun pogodak, a neki su bili ko i kod drugih manje uspješnih.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,095
E, da znaju uživati u životu to im nitko nemre osporiti. Tu su prvaci, svaka im čast.
Tam smo išli po obleku, a po mehanizaciju u Austriju i Njemačku (ali ne istočnu).
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Sve im to stoji al alfu su sfušali 🤪

E da,i krastavcov nemaju kad im kupljenec prodaje na šlepere...
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
O autima bi se dalo diskutirati ali motocikle znaju složiti....Od vespe na dalje sam sanjal ko klinac...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Sad kad malo razmislim Alfa je jedina marka koju sam tri puta imao i Fiata dva puta, e da i Renola dva puta, sve ostalo samo jednom. Sad si razmišljam, ako prodam Lagunu možda da uzmem još jednog japanca. Naletio sam u oglasu na jednog Ford Mavericka V6, tako da bi mogal konačno i nekakav Amer doć u dvorište.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Imaju talijani Ducati ,vrh moto tehnologije ima ubrzanje na pravcu kao nijedan drugi 😄 😄
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
alfa, laguna i fiat...zbilja znaš odabrat štrot...
seka mi vozi lagunu karavana 2002. g, 1.9d, i uvijek je fleka ispod nje...i non stop štrocaju po struji, nikad nije ispravna...
al kaj se tiče japanca, nebuš se zeznul, ja se lijepo vozim u accordici i briga me za ostalo...kamion od auta...2.2 i-ctdi karavanka iz 2005. g...
kvarova nula, servis nije skup, ide ko brod...
al malo se vozim u njoj, stalno sam u kombiju...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
alfa, laguna i fiat...zbilja znaš odabrat štrot...
seka mi vozi lagunu karavana 2002. g, 1.9d, i uvijek je fleka ispod nje...i non stop štrocaju po struji, nikad nije ispravna...
al kaj se tiče japanca, nebuš se zeznul, ja se lijepo vozim u accordici i briga me za ostalo...kamion od auta...2.2 i-ctdi karavanka iz 2005. g...
kvarova nula, servis nije skup, ide ko brod...
al malo se vozim u njoj, stalno sam u kombiju...
Dođi vidi Lagunu, motor suh ko barut. Trenutno 260000 km broji, od toga prek 100000 na plinu.
Za struju ne znam da postoji na tom autu, nikakve lampice ili upozorenja ne svjetle.
Sad sjedam u nju i bez ikakve provjere ako treba bilo kuda krećem. Imam ju nešto više od 5 god i nikad na cesti me nije ostavila.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Mislim da su se ovi iz citroena, pežoja i renola dobro napili s ovim talijanima kaj su alfu klepali jer su oni još više sfušali🤣🤣🤣🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh