• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,612
To nisu točni kilometri, toga si i sam svjestan.
ma jasno da nisu, nisam ni mislio da jesu nego spominjem kilometražu radi predodžbe koliko je prešao kod mene. Btw i ja sam ovoga kupio bez agregata, znači goli motor
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Takav motor nači danas a da na sebi nema bliže pola milje kilometara je nemoguča misja.
Ti motori troše ko upaljač, a vuku ko tenk i svako ko ga je imal se vozil, rijetki su ih čuvali..... a prošlo je več dost let od kad se ne proizvode tak da.
U toj grupaciji ja mislim da više nikad takav motor nebudu imali.
Ovo danas smeh od motora
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,612
ja ga imam kako sam rekao 8 godina , passat b5 '97. godina, najveća mana po meni je prednji ovjes na tom autu, posebno što ovdje gdje ja živim imam nekih kilometar makadamske ceste pa je to zimi stalno u blatu a svaki dan po 4-5 puta prolazim tu, a problem je što je auto već u doobrim godinama pa nisam baš ni za to da bih ulagao neke ekstra novce u njega kad cjeli auto kupiš za 1000 eura. Zato sam sada kupio b3 1.9td pa kad se malo poslože financije možda kupit nešto bolje
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
I kod nas 1.9 TDI 66kw na četvorci služi odlično, 450 000km. Od kvarova na motoru je bila poderana bregasta i to je to. Naravno, servisirana turbina i promjenjen maf senzor to ne računam.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
I ja isto imam b5 2001. tacno sto kazes ovjes je ko staklo ,putevi losi u proljece na ovjesu mijenjao svasta nesto i sad opet desni selen :confused:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Na Paji je ovijes problem, srečom danas ima onih jednogodišnjih setova za cca 1000 kuna.

I kod nas 1.9 TDI 66kw na četvorci služi odlično, 450 000km. Od kvarova na motoru je bila poderana bregasta i to je to. Naravno, servisirana turbina i promjenjen maf senzor to ne računam.
Bregasta, hmmmm, imam jednu slatku nedoumicu po tom pitanju.
Samo da sliku najdem
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Zna li možda netko da se prodaje dobar rabljeni Jtd ? Zasad da se nađe mada netreba😉
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Pa,za rezervu,vidim da treba imati.

U Srbiji se prodaju na kile, pošto tvoj?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Neznam kolko je kilovata. Taj motor je u bravi.
Pitam sutra pa ti javim cijenu i dam broj moba od čovjeka čiji je.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Tak sam si i mislil, zato mi i čudno da bi neko trebal takav motor...... na ovom autu je još samo motor ostal, sve ostalo je prodano i baš neki dan se s kolegom razgovaram i veli da ga bu u prešu del jer više s njega ništ nebu prodal.
U biti je stal ECU i dok je došel s popravka dotle je rega izašla a on imal drugi regani auto..... a ostalo je povjest
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Brava je imala slabiji motor i konstrukcijski drugačiji Td100 iliTd105 ali i ti su imali "garanciju" 400 000 km
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,051
Neznam, nisam baš u tim Fiatima ali sječam se da je taj motor isto bil čudo za ono vrijeme.
Išel je ko metak a isto trošil ko upaljač i kaj je najbitnije nije se kvaril
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ja gledam uzeti nešto novije, ali 1.9TDI PD 96kW ne ide iz dvorišta, to je nepoderivo, kod mene već 170t km bez maženja, a skidani su km... Ide i ne pita, 2 glave nabere kad ti se sprdne, vuče, a ekonomičan u pm.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Naj bolji je bio Jtd 85 kw može se mapirati bez posljedica na 150ks. Stvarno u Srbiji ih prodaju na kile jer prije sve ode nego motor.
 

Najnoviji postovi

Na vrh