• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Imas obe online, s' tim ovu drugu ,12v ti trazis od 8w, nasao sam od 10w, osram,sulfidna, ispod 8kn dodje.
Ako ih ne nadjes, ovih dana cu u Bosnu, ako nadjem- hoces da ti kupim pa posaljem?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Hvala ne treba, ali jako si dobar, sve je manje danas takvih osoba. 👌 (y) :ppozdrav:

Da još malo pojasnim, ima kod nas na tržištu sulfitnih žarulja 12V 5W, 12V 10W, 12V 15W, ali ja njih imam i kao takve ne trebam.
Ova 12V 8W je "u dimenziji" kakve su nekad bile unutar retrovizora Fiće. Bila je to žaruljica 12V 3W.
Vidi sad napravljenu fotografiju, na kojoj je 12V 5W - veča žarulja i 12W 8W, manja, "polomljena" na jednom kraju.
IMG_20220404_211612.jpg
Problematika se sastoji u činjenicama, da dulju žarulju od 5W ne možeš ugraditi u malo grlo svjetiljke. Dulja je, a dobivaš manji intenzitet svjetla od nje. Dimenzionalno su toj 12V 5W jednake i 10W i 15W, ali meni prevelike. Itd.
To svoje svjetlo sam ja osposobio, ali imam na autu na još 4, ili čak 5 mjesta (plafonska svjetla itd) takve žaruljice od 8W, pa da si nabavim za rezervu, ako mi koja još zatreba.

Budem ja to sam riješio, samo sam htio ukazati na uočenu problematiku, na tržištu rezervnih dijelova i potrošnog materijala.
 
  • Like
Reactions: Nai

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,298
Hvala svima koji su se odgovorili na moj upit koje gume se preporučuju. :ppozdrav:
Odluka je pala na Dunlop Sport BluResponse - 205/55 R16 91V.
Komad s dostavom 520 kn.
Nadam se da nismo pogriješili, a to i koliko bu još trebalo za montažu i balansiranje, bumo vidjeli iza 15. travnja.
Sad tek vidim post. Ja sam imao te gume na golf 6. 120 ks. U istoj dimeziji. I nemogu reci nista pozitivno o njoj. Ja sam ih uzeo prije 5 god. Mozda su sad poboljsali svojsta gume. Po kisi je bilo ko po ledu, samo se abs palio. A po suhom to je bio horor. Samo su proklizavale. Nadam se da ce te bolje sluziti nego mene...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,653
Kaj je to Lolek i Bolek? ....
U HVu još nije bilo registarskih tablica.
Napravio sam jednu "a je to".
Potražit ću sliku. Uvedena je u službeni papir kad je auto trebao ići iz Sk u Zd.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Sigurno su bile aluminijske.... ko zna, kad je več na klocnama možda su mu usput i carski rez napravili.....
Tuga i jad :cry:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,355
Trebam malu pomoć da me se uputi malo bolje. Naime koga god pitam za farbanje vrata na relativno novom autu (4 godine) nitko mi ne može dati neku jasnu preporuku. Zbog natezanja sa osiguranjem zbog novih vrata moram odvesti k nekom od njihovih partnera.
Na slikama su mjesta na koja i mogao odvesti i ponuđeni partneri, pa ako bi me netko mogao uputiti gdje bi to bilo najbolje odrađeno. Hvala.
Screenshot_20220410-121217_Adobe Acrobat.jpg Screenshot_20220410-121243_Adobe Acrobat.jpg Screenshot_20220410-121201_Adobe Acrobat.jpg

I Koprivnica:
Screenshot_20220410-121335_Adobe Acrobat.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

skodilac

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
84

Oho, po listi preporuke vidim da je Croatia osiguranje.
Ja sam isto imao nažalost na 5 godina starom Passatu b8 farbanje vrata (novih) i dečki u ovlaštenom VW Zadar su odradili odličan posao a boja je inače Tungsten koja je dost komplicirana za odraditi radi efekta.

Za Gabreka znam, ljudi radu to profesionalno na high end autima najviše klase i ja bi otišao svakako tamo jer je ipak na listi. Sveta Nedjelja/Strmec ako se ne varam
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh