• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,817
@Perko ne,samo Duga Resa i okolica i oko Netretića
Ali ti se vozi na Platku dvije vožnje
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Potrebna je samo getriba od auta i svaki traktorček od 60ak ks ide kao zmaj, al' u njivi je neupotrebljiv.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
A kad je na obilaznici pretekao osobni automobil u raskrižju i onda se u raskrižju prestrojio ispred auta? Nije bilo dramatično, auto nije morao niti prikočit, nije stisnuo kočnicu, ali ipak malo bahato.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,269
Interesantan pozdrav od clia danas....dakle sunce ga ugrijalo i na displayu se pojavi ovo...ostalo za vrijeme dok je bio upaljen i vozio ga. Radio normalno nakon zaustavljanna gasenja i ponovnog paljenja sve ok!!
Ima li netko sifarnik od renaulta da pokusam shvatiti sta mi je zelio reci?
Hvala.
 

Prilozi

  • 20220428_135230.jpg
    20220428_135230.jpg
    27.1 KB · Pregleda: 39
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Jesi siguran da je od sunca? Pa nije baš tako jako vruće još.
Teško bez diagnostike pogađati.
Možda neki injektor. Možda se nekaj zblesiralo.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,269
Ma ne mislim ali to je danas bilo jedino razlicito naspram dosadasnjih dana... ujutro je bilo 2 a to kad sam sjeo u njega negdje oko 14 bilo je bas toplo a on jadni crni na suncu od jutra...
Radio je normalno i vozio sam ga jedno 3 ili 4 km...jer nisam uopce primjetio to...
Kasnije stao ugasio odmah upalio i vise nema nista...sve ok...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,522
Večina elektroničkih (informatičkih) problema riješi se na taj način.

Postoji vic:
Voze se strojar, električar i informatičar u autu i auto stane.
Strojar: "Nekaj se dogodilo s rasplinjačem".
Električar: "Ne štima nekaj sa strujom".
Informatičar: "A da mi izađemo i ponovo uđemo".
 
Na vrh