• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Točno tak. Nisam siguran da budem otišao pogledati, dolaze nam naši iz ZG na ručak, obečao sam i dedi (ocu) prijevoz, jer on isto ima svoj ritual u nedjelju, uza sve to "dežurni smo" kod moje seke i kod starije kćerke za njihova dvorišta i ljubimce, a i za pred večer smo si ja i supruga več isplanirali u gorice, tak' da mi je dnevni raspored popunjen.
Ako budu aktivnosti na pisti bude se čulo, ne možemo više iz dvorišta vidjeti, jer je kuruza ogromno izrasla, skrila je prugu, aerodrom, sve 🙃
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Čitam sad o tome na VŽ aerodromu, prvo piše 23.7, a na kraju 22.7 i koji je datum točan za nas slabije informirane? Vjerujem našem forumašu više od ovog tekstopisca :
Screenshot_20230723_104233_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20230723_104248_com.android.chrome.jpg
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,213
Trebalo je biti fčera, al popto su najavili nevreme navečer, odgođeno je na denes. I mislim da je to puno bolji odabir. Em nedelja, em lepše vreme..💪💪
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,756
Da primjerci su za auuuuu!
Pred 3 tjedna jedan mi naguzil Cady. Na autu - vrata -jedva primjetno udubljenje, a kod njega runjak plastike pred BMWom
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,213
Ajkula obični 1.6 fergazer. Od unutrašnjosti ima samo neka sjedala, ostalo golo. Al puca iz auspuha ko pravi 😎😎
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,375
Dal smije otac voziti moj auto u BiH? Sutra se spremaju za neki put, tek mi sad palo na pamet jel bi moglo bit kakvih problema?
 

Najnoviji postovi

Na vrh