• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Bio sam u pola posla i pofalilo bloka tako da nisam previše gledao.

A kad sam završio posao bolila me ona stvar i za auto i za klimu...

Sljedeći tjedan je za pregled auta...
IMG_20230823_170445.jpg
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
E danas je klima počela smrditi na paljevinu. Ko da lamela gori.

Dobro da nije vruće...

Sad kad uhvatim vremena vozim kod majstora 😂


Edit:
Naravno da sam odmah ugasio klimu i nisam je više koristio...
Kakva je remenica radilice? Jel ful metalna ili ima onu gumu u sredini?
Imao isti slučaj na Laguni pred 5-6 godina, bez klime je radila ok, sa klimom je proklizavala i smrdila po gumi. Sreća pa sam na vrijeme skužio, inače zna bi veselo kad se raspadne.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,820
Kakva je remenica radilice? Jel ful metalna ili ima onu gumu u sredini?
Imao isti slučaj na Laguni pred 5-6 godina, bez klime je radila ok, sa klimom je proklizavala i smrdila po gumi. Sreća pa sam na vrijeme skužio, inače zna bi veselo kad se raspadne.

Ima gumu u sredini.

Znači može biti da nema veze s klimom...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
@zoran89 ti buš tak dugo vlekel tog tvojeg mačka za rep, dok te ne bu pošteno vdrapil. Dok tipkaš ove teorije na ovom forumu, posveti to vrijeme, problemu na autu i riješi se ih. Ali ako tebi bolje paše ovak kak se ono toga organiziraš onda sam nastavi, ja prvi ti to ne branim, ali mi se čini bedasto tak...
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
233
Iako je proslo vec dosta vremena od kad nije kod mene ja jos trazim ono nesto da me "pogodi" ali nista zasada...
 

Prilozi

  • Screenshot_20230824-113215.png
    Screenshot_20230824-113215.png
    99.4 KB · Pregleda: 27
  • Screenshot_20230824-112850.png
    Screenshot_20230824-112850.png
    79.1 KB · Pregleda: 27

Najnoviji postovi

Na vrh