• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
233
Meni osobno,poslije kockice,najlijepša linija
Meni je trebalo neko vrime da mi nakon e39 "sjedne" i s vremenom se to i dogodilo i sad jos uvjek mi je TOP, izgledom, performansama, kvalitetom, udobnoscu i da ne nabrajam.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Dok je moja draga danas "mutila i trajbala farbe za maleraj", ja sam prvi put išel okupati našega novoga "kućnoga ljubimca". On mene, od da je pri hiži, sako malo "iznenadi". Idem ja bedak oko njega i prvo zdignem zadnju meklicu brisača, v zrak, dojdem na pref, da zdignem prve meklice, ali - malo morgen, kak da ne bi, nema šanse, skrite su im "poluge" nutri gliboko, ispod haube motora, opaaa, nikaj prilagoditi se moram...
Usisal sam ga i pral za prvi put pri hiži, moram ga malo i pomaziti, ipak je on naš novi ljubimac, kaj ni tak 🙃 :devilish: . Več ga matretieramo tri tjedne... Dober je, za početek, jako dober i ne pije preveč...
IMG_20230824_103838.jpg
Prvo malo z usisavačem, po podu i sicima 🙃;)
IMG_20230824_111844.jpg
A onda malo z vodom i šamponom, vu debeli hladovini stare jabuke. Da mi se ne pregrije dok ga mazim .
Ovo mi se jaaaaako dopada, ove luknje i to....
IMG_20230824_111904.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Uh hebote, ovo nisam očekival, došlo je kaj među rebra. 🙃 Nisam prestar, da jesam več me ne bi bilo, valjda :hahah::ppozdrav:.
Pod haubom je novo uvedeni turbo benzinac od 1,5 lit, sa deklariranih 160 KS i 253 Nm...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Da točno si prepoznal detalje, KIA Ceed, model 2024. Tak bar piše vu papirima...
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,119
Uh hebote, ovo nisam očekival, došlo je kaj među rebra. 🙃 Nisam prestar, da jesam več me ne bi bilo, valjda :hahah::ppozdrav:.
Pod haubom je novo uvedeni turbo benzinac od 1,5 lit, sa deklariranih 160 KS i 253 Nm...
Pazi da ti ne vujde iz ruku...polefko z gasom
 
  • Haha
Reactions: ZJ

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
@Tommy
Rok isporuke je na ugovoru bio definiran kao 15 dana, a nama je auto dopremljen nakon 5 dana.
@ROADRUNNER
Neboj se, ne bu dobro 🙃 :ppozdrav: .
Za sad ga pipamo "polefko", nazaj se vučimo voziti 🙃:devilish::hahah:, ak bu sreče se bumo nafčili...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Pod haubom je novo uvedeni turbo benzinac od 1,5 lit, sa deklariranih 160 KS i 253 Nm...
Nek mi dragi Bogek oprosti sve moje grehe ali po mojem sudu to je malo ccm za snagu koju isporučuje.
Svaka ima čast kaj su ga tolko digli, znam da se može i puno, puno više izvuči iz toga ali mene ovakve priče podsječaju na onu priču od juče o motorkama i tiskanju istih
 

Najnoviji postovi

Na vrh