• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
744
Koji bi po vasem misljenju bio relativno jeftin auto za odrzavanje i voznju? Clio? Htio bih nekog kompakta ili mali kombi, poput caddy, doblo, Peugeot boxer... Auto poput starog audi 80 bi mi bio nevjerojatan. To necu nac.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
malo kure s komentarima , moram popratiti

kad guram ove kratke klipove jako mi je bitno da vidim kaj se događa ..ove smrdljive dizele nabijem i s papagajkama
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,163
Samo za autocestu sa najmanje dva kolnika
e4352942-0295-4e60-84e2-2f838d19fec1.jpeg
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
Ekipa koji su se motori najbolje pokazali u caddy-u? Općenito koji se model najbolje pokazao?

Konkretno 55kw bi zaobišao čini mi se slabo to. 2.0 150ks bi morao biti dobar, 2017god. Gledam i 2.0 75kw i 81kw (2018 i 2014) kakvi su oni?
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
190
2.0 sdi 2008 je top motor, nema ubrzanje ali bez problema ce te izvuc od bilo kuda. Na autoputu moze 130-140 uz malo truda pa zato onda vise i povuce pa ako si stalno na autoputu onda bi tdi bio bolji izbor. 1.6 tdi do 2014 ili 2016 je ima problem s diznama ali i to je rjeseno. 2.0 tdi motori su vise manje ok sve godine ali opet dobro pogledaj tu godinu kad odaberes kojeg ces tocno. Jedno vrime su imali probeleme s pumpom vode i to je isto rjeseno u garanciji. Ostalo vise manje klasika kod dizela sa dpf i dizne kako te potrefe...
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,013

Ko nije vidio/čuo auto uživo na stazi, toplo mu preporučam.
Evo i sam vlasnik se naježi dok priča o autu, video se isplati pogledat, ima nekih zanimljivih podataka koji su spomenuti.
A dariu i njegovoj ekipi svaka čast i naklon do poda 😉
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,952
Jedna zanimljivost...koja povezuje ljubitelje dizela i benzinaca:

Tko zna, možda je to budućnost?
 

Najnoviji postovi

Na vrh