• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,276
Ma ja kategorički tvrdim da su svi novi auti smeće 🤣. Pa neka me popljuje tko hoće.

Uzimali smo nove i osim suzuki ja sx4 su svi bili više na servisu nego 20 godina stari renault i 35 godina stari suzuki samuraj.

Krenuvši od banalnih stvari podizača prozora, pa letve volana, dpf itd.

Kolega kupio novog Mercedesa b klasu. Tj. Firma za službenog... U godinu dana je bio više na servisu nego kod njega. I popizde i kupe novog tuscona i opet ista sranja. 5 puta mu se remen zapalio i evo sad je došao opoziv neki da su nešto zajebali..

A da ne pričam o vw-u... Kum kupio novog tiguana. I osim motora sve je već bilo pod garancijom na servisu..
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,276
Da ne ispadne da pričam iz guzice... Ovo je 5 dana nakon što su mu ga vratili popravljenog iz servisa...
IMG_20230717_111305.jpg
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,588
Ja imam službeni Golf 7 sa 152 000 i osim redovnih servisa apsloutno nikakav kvar na autu do sad (pojas vozača se ne uvlači do kraja da budem precizan). Auto sam dobil skroz novi tak da znam cijelu povjest. Mislim da nešt ovisi i o vozaču…
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Sve poštivam ali kupe mi je neupotrebljiv skroz i još automatik. Volim starinu ali za mene mora biti i upotrebljiva.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Onaj tko ima ovakav auto, vrlo vjerojatno ima još par automobila koje vozi na dnevnoj bazi. A ovaj je za vikend vožnje i gušt.
Da imam novaca, sigurno bi tak nekaj bilo parkirano u mojem dvorištu.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,002
Dok imaš takav stariji auto koji je sređen ili koji je na PV tablicama definitivno trebaš imat još jedan auto..
I sami znate da je meni kocka vikend auto, kišu vidjela samo jedanput ove godine, stoji u zatvorenoj garaži, ni sunce ne svijetli na nju..
A za daily car imam Golf 4,i to sam slučajno kupil od kolege jer je on kupoval novi auto. A ovaj je provjeren, original stanje i kilometri. Reko zašto ne 😅

Istina da treba puno više odricanja u nekim stvarima, štedit pa ponovno ulagat. Al eto koju cijenu postižu oldtimeri, vjerujem da se bude i prodal 💪💪
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
913
hitno potrebna pomoc, kako se povezuje ovo radio ako neko zna?
 

Prilozi

  • FB_IMG_1697050018333.jpg
    FB_IMG_1697050018333.jpg
    31.3 KB · Pregleda: 53
  • FB_IMG_1697050113918.jpg
    FB_IMG_1697050113918.jpg
    44.4 KB · Pregleda: 52

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
913
e pa to sam mislio da mi objasnite, mislio sam da mozda mogu ove zice da se spoje
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,373
Ne vidim dobro na slici sa gornje strane radija gdje se što spaja ,ali bez konektora treba ga otvoriti i zalemiti žice na mjesto konektora. Koliko uopće košta taj radio?
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,028
Imas shemu na naljepnici na radiju. Po njoj moras nalemiti zice na plocicu unutra ako nemas konektor koji ide dolje lijevo u bijelu uticnicu.
Na konektorima desno pise cemu sluze makar mislim da ti je sve bitno na konektoru koji nemas
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Treba kupiti zimske gume..kakva je situacija sa savom,da li su se pokvarili ?..ili je bolje napasti jeftinu kinu čudnog naziva
 
Na vrh