• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja sam stegnuo na kilo 10 kg i mali je otpustio..nakon toga stežem koliko može a kilo je na 10 kila škljocal.

Ali to nije za to.
Meni više vrijedi da otpustim na žgance i da tjeramo tak 100 godina nego da svaku akciju idem u lidel po novi .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Svako zna svoje. Vrijeme je novac, život je kratak a igra brza.
Ja probam pa ako tek nejde onda druga tehnika. Ko ga xxxxx ja sam njega kupil, a ne on mene i bolje da mi se baterija potroši od punjenja i pražnjenja nego od razmišljanja jel mu bu kaj. Ona je ionak skuplja od aparata.
Ništ nije vječno i zato nema milosti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bateriji nemreš niš ona ima elektronku koja limitira struju....i nju ne treba šparati ,baš suprotno..
Nema toga kaj od stajanja ne propada..tak i baterija..mogu oni govoriti kaj hoče ja u to ne vjerujem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ni vrag da si napokon shvatil da je operacija slijepog crijeva najbolje riješenje?

Imaš sliku ili skini broj sa njega pa ti javim vrijednost kod ovog mojeg igrača.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Zovi sam, nemam vremena, a ne vidim točno ni pročitati oznake.
091 557 5382

Nisi dal odgovor na shvačanje problema 🤭
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A nisam..sad kad sam 6x pročitao ima malo više smisla..
Ako je to znaj da to nije s moga auta.

Fala ..budem
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Muha, jel taj rvoj igrac nabavlja po parkinzima?
Imaš stvarno loše mišljenje o meni ako misliš da se sa takvim likovima družim i da bi javno njegov broj telefona dal bilo kome ;)

Ali u neku ruku istina, kad god sam imal neki posel sa njim uglavnom smo se na parkingu našli i tam ga je (ako broj nije čitljiv) izbušil i izmjeril sastojke..... Tam u onoj drugoj vozilici mi je vizitka sa imenom firme, a na pamet se nemrem sjetiti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zovi sam, nemam vremena, a ne vidim točno ni pročitati oznake.
091 557 5382

Nisi dal odgovor na shvačanje problema 🤭
Ulegla je pedesetka..:jmp:

Ovo bi mogel biti interesantan serijal za pogledati.
Držim fige našem Juri

Ovdje je plačen , planiran a s tim i režiran i zrak u gumama.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
To je neki mali benzinac onda bil kad je samo 50 palo.

Ovaj moj je uzel ili si našel nekog drugog?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,729
Kak niš ne košta tak ni ne valja...Walker bi kakti trebala biti nekakva bolja kvaliteta pa se uspel raspast za 3 mjeseca,roštalo u njemu ko da si kamenje u njega nasipal
 

Najnoviji postovi

Na vrh