• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
piše da je to zakonski rok , ja bi provjerio u servisu gdje ga daš raditi da li posluju s tim osiguranjem da ne bi tu nastao problem i kako i kaj dalje .

jer da i ide tako tih 60 dana ne znači da ti auto ne bi dali popravljen prije nego osiguranje isplati ovlaštenom servisu .

gotovo uvijek bude naknadne štete kad servis krene raditi auto , u vidu neke kopče , plastike itd..servis tu ne radi iznimke .

to je moje mišljenje , ja sam uvjek uzimao kaš od osiguranja ..

evo dragi @MUHA i adri se odriče "pužiča" , nema od toga kruha , prava snaga dolazi iz atmosferca
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
253
Da pitati ću, jer ću dati raditi samo ako oni plaćaju direktno. Rado bi ja novce, ali baš je puno štete i sigurno neće biti jeftino. Sutra ću zvati servis da mi kažu proces i koliko se čeka.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ako ideš preko servisa uvijek plačanje ide direkt ..ti ne plačaš ništa .nula
Navodno znaju neki servisi kod preuzimanja popravljenog auta tražiti nekakvu naknadu za bog te pitaj kaj , to love u mutnom ,odjebite to .
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
205
Ima san slicnu situaciju di krivnja nije bila moja. Kad mi je dosa papir sa procjene i kao potvrda da nisam kriv za par dana, otisa popravit auto kod ovlastenog i potpisa neke papire i racun je isa direktno u osiguranje na naplatu.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,567
evo dragi @MUHA i adri se odriče "pužiča" , nema od toga kruha , prava snaga dolazi iz atmosferca
Na dan dok taj auto bude imao tablicu legalno i vozio po cesti radim feštu...
Inače mi je jako drag tip, i navukao me na neke stvari pa tako idući vikend vjv idemo na Mičevec.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
U prvih deset minuta koliko sam upratio. JEBATE, ova Adrijeva jurilica će baš biti bomba... Pucat će sve živo, a kugla prva kad stisne gas od tog silnog varuckanja i brusuckanja.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,567
Vidiš da je vario "anonimni varioc s atestom", a napora tu nebu jer budu iza gume marke Čeleston🤣
 
Na vrh