• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
@Lee Champa ako si želiš ogaditi dan onda "razbucaj štrom kutiju", no razmisli još jednom, da li ti to baš treba da se nerviraš. Vlaga i korozija čine svoj posao... Gdje, na svakom autu negdje drugdje, nema pravila.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,692
Ma da drugi motor , pa da bude gori od ovoga. Po sadašnjem planu taj klip zamijeniti i sve nove faše i dole leteće (kad se vidi njihovo stanje). Glava ide druga i presložena na novo. Takvi motori se ne rade od 2010 tako da je malo teže naći dobar motor i to je uvijek lutrija. Tako da ide preslagivanje ovoga sve što je potrebno.:cautious:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Sreča ga je opalilo po sredini pa cilindar nije stradal.
Radilica obično izdŕzi, a bi dobro izmjeriti paralelnost klipnjače.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,692
To kad ga se rasturi, još je ovako, barem je jučer bio kad sam prošao obići, jedino ako se je preko noći sam rasturio.:sneaky:
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
Ford fiesta 1.1 benzin 1991... problem sa jednim cilindrom. Naime zamijenio sam svjecice, stavio nove kablove i opet to nike to. U leru, kad "isprobavam" radi li svejcica (skinem kabl sa svjecice i auto odmah mijenja nacin rada, kad ga vratim sve ok) sve je super na prva tri cilindra, medjutim na posljednjem na kabl baca struju ali svjecica kao da ne radi, ali je nova. Dakle , na svim cilindrima kad skines kabl mijenja se nacin rada, sem na četvrtom. Zna li neko o cemu se tu za pravo radi?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,531
" na posljednjem na kabl baca struju ali svjecica kao da ne radi, ali je nova"

Jesi li probao sa izvađenom svjećicom prislonjenim na masu?
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
915
" na posljednjem na kabl baca struju ali svjecica kao da ne radi, ali je nova"

Jesi li probao sa izvađenom svjećicom prislonjenim na masu?
nisam brate potpuno zaboravio...to ce mi reci dosta! hvala sto si pomenuo inace ne bih se sjetio
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Ili probaj s dobrog cilindra svjećicu staviti na taj problematičan, a s problematičnog cilindra na dobar. Skrižaj ih. Ako problematičan opet ne radi onda je @MUHA blizu đek pota, točnog odgovora.

Ne mora nova svjećica biti ispravna, drži si fige da je baš to jer bude jeftinije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh