• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
C4 cactus 2016 strunula vrata po donjim unutarnjim rubovima ne jedna nego sva ,pa majku mu francusku kaj bu od njega ostalo kad bu imal 20 godina.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,692
Budem te pitao kad taj tvoj (ženin) bude imao trideset let kako će izgledati , mislim na Opela , ako uopće doživi te leta?🤔
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ma ne bu doživel...sad mu ide 11-to leto i ima hrđe na podvozju.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Dobro kažeš, imao Lagunu iz 2006 god. i da sa povećalom tražiš hrđu nisi je mogao naći. Od ovjesa pa na dalje, sve je bilo ko jučer iz tvornice.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,403
Smijem se kladiti u gajbu piva,,, da od svih članova foruma, imam najstarije auto,,, oltajmeri neulaze u razmatranje,, već regularno registrovana auta,,
Golf 2 god.1983,,,i to mi je jedino auto koje imam,, a nebi ga mijenjo na za kravu oteljenu,,:ppozdrav:
PS,neumijem ubaciti slike sa moba,,, ali prije nekih godina bio je on na ovom forumu kraj rijeke Drine,,,
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,940
Vozim se svakog dana kroz taj " rotor" no nije mi jasno zašto treba obavijest o davanju žmigavaca pri izlasku
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,692
Vozio ga nekih pet godina i bio mi prvi automobil i nikada mi nije riknula prirubnica a niti đunta.😍
A i nikada nije ostao bez goriva , jedino su nas prcali sa bonovima.😡👊
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
Kolko sam videl piše na plastiki
850 special
Al mi se čini da je pisalo Zastava 850 special a ne Fiat.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Pa, neznam da je Zastava radila taj kao limuzinski oblik. Možda čovjek nije imao Fiatov znak pa onda stavio Zastava.
Mislim da je ZJ u pravu, al možda se još neko javi.....
Ipak bi bio Fiat 850.

fiat-850-slika-8932096.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ako su okrugle lampe, kak na slici, onda je FIAT 850 (meni su izgledale "kockaste", jer ne vidim dobro na mobitelu).

Zastava 850 je bil Fićo s motorom veće zapremine, a ne "limuzina" s repićem.
 

Najnoviji postovi

Na vrh