• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Da li se još uvijek plaća 5 posto poreza kod kupnje auta.?
Auto je iz auto kuće koja uvozi vozila.
Iz auto kuće kada uzmeš, nema nikakvih davanja, ja uzeo prošle godine, auto bio iz uvoza i nisam ništa dodatno plaćao. Jedino plaćaš ako uzimaš auto od fizičke osobe.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,478
Ma nije do gume nego odavno nisu zamijenili zrak u gumi, to bi moglo zezati.
Ja sam bome danas zamenil zrak v svim gumama. Zimske sa zimskim zrakom na odmor,ljetne u pogon
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Onaj na kojem nisam zamenil 4-toga...
Zaboravil...kaj buš, starost - žalost, pamet sve slabša...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Ja sam zimu i ona dva dana snijega prebavil na ljetnom setu s lancima u bunkeru i nisam nigde ostal.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Mislim da bude ubuduće tak s našim "malim" autom.
Savine gume ko nove (potrošene možda milimetar), a za smeće su. Toni nije moglel složiti na da volan ne vleće u lijevo (mislil sam da je špur), i onda je ustanovil da se guma kotura ko krumpir...a imaju valjda 15...20t km (u 10 g).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Ako njemu nije uspjelo.... mada kaj drugo i očekivati od guma starih 10 let.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Ljetne su starije i idu ko violina još ovo ljeto...Za zimu budem kupil nove...jer više nemaju 4mm.
Možda one all season.
 

Najnoviji postovi

Na vrh