• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,284
Jel ko od vas ima bijelog Passata karavana Varaždinskih registracija? Neko mi je trubil dok sam traktor podmazival :icon_lol:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nemrem ovak znat,nit sam probal ni cul.
Al najčešči uzrok je dvomaseni zamašnjak ako ga ima on kad počne odlazit tresucka i lupka lagano,a kad je gotov cuje se roštanje i lupkanje.
A tresnja može biti više razloga.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Marko 355,lupkanje odnosno podrhtavanje na dizeloma oko 18oo obrtaja u svim brzinama i kod puno tkm iznad 200 000km ti je desna poluosovina malo u luftu, sad neznam jel to kod tebe slucaj.Ujedno pitanje za znalce,kad su stakla malo otvorena prilikom auta parkiranog na suncu,u slucaju kise dali senzor kise automatski zatvara obloke,auto je c5 karavan ali i ostali auti s senzorom kak je to rijeseno,nebi hotel noge prati v autu mada nije to losa dodatna oprema dok je vuni +35 i vise.:icon_thumright:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,865
Hotela,senzori za kišu ti služe samo za automatsko paljenje brisača i određuju po intenzitetu padalina brzinu brisača jer je senzor kod retrovizora na šoferšajbi,barem je tako na Audiju A4 bilo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,360
Ne, nebi trebali.
Naime rain sensor je vezan za kontakt i položaj ručice brisača (na PSA autima).
Znači, daš kontakt, prebaciš ručicu brisača na položaj AUTO i uključiš jedno brisanje. Tek su onda aktivirani.
Ak ti se prozori ne zapiraju pri daljinskom zaključavanju, nebudu ni na kiši.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Znam da je ta solarna ploca bila na Audiju,stakla mi se zatvaraju na daljinski,s slauhom bum napravil probu al me zanima more li se to nekak programirat.Dalo bi se skemijat s vurom od webasto grijanja i relejom ventilatora al to trosi struju.Zato mi se s senzorom kisse cini najbolje resenje ima li ko to na autu.:drink:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,865
Bio je 2004 godina,novija serija,bio je prvi karavan u Hrvatskoj,automatik(7 brzina)sa full opremom osim kože,više nije sa nama,prodan je.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Koja godina audi, model i oprema? Mislim da se moze kodirat al ovisi o modulu

Evo ja pitam za C5 karavan,stakla pritiskom na gumb C se malo otvore,na slijedeci pritisak gumba jos malo vise a na treci se opet zatvore do kraja.Te pitam dali je to ikako moguce pomocu senzora kise da se sama zatvore,posto je tu mogucnost kao i zatvaranje sibera ,elektricnu zavjesu :drink:imao moj kolega na mecki E 300 24v sport line 92g mada bijase to mala serija od 250 komada na svijetu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,284
Ono kad ideš s maloljetnicima van...:(party):
Kaj pijeju kad nemreju :confused:

11112717_861080117271813_8885337347250934307_n.jpg


10403291_861004933945998_164288916628757149_n.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh