• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Juce me pozvao covek da slikam jednu Opel Omegu da postavim oglas... Znamo coveka znamo auto i znamo da je prvi vlasnik.

Danas otisao sa tom namerom... Kad sam stigao tamo i bolje razmislio odlucih da ja kupim tu Omegu!!

Znaci kupio sam danas Opel Omegu 2.3 td turbointerkuler.. Sa pravih 130.000km (servisna knjiga iz inostranstva) samo carinjena i nikad vozana ovamo (mozda par puta)...
Sve 4 nove gume dobio uz nju Semperit zimske + danas covek stavio NOV Bos akumulator od 96 ampera (ako ne gresim) da bi je probao,naravno i akumulator..
Plus dosta delova,komplet sve za kocinice i ponesto za trapove... Enterijer ko nov (mirise na novo) limarija besprekorna ma nigde rdje nema,ma i auspuh je ko nov,ima kuku za prikolicu... U gepeku sve fabricki..

Jedina mana je sto je poceo malo lak da se skida sa haube i gepeka. Pa cu videti koliko mi traze da je celu ofarbaju...

Sive boje je i 1993 godiste.. Platio sam je 800e.. Sta mislite kako sam prosao??? Sutra ili prekosutra idem da je prenesem i registrujem i bice slika...
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
MA presrecan sam... Motor je ko casa znaci moze da se vozi bez poklopca za ulje!!! Potrebno je jos malo i povuci ga da bi se otvorio dok motor radi a kamoli da skacka i da izlazi ulje ili para...
Limarija i enterijer ko novi.. Samo mi krivo zbog laka na haubi i gepeku!!! Ali jbg za 800e presrecan sam...
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Imo sam ju ja isto 2.3D auto je fenomenalan kod mene je bila 6g. ja sam s njom preso 200 tkm.kvarova nisam imo nikakvih samo sam dva puta mjenjo plocice na kocnicama.
Sve u svemu nisi nista pogresio,,,
Interijer je iznimne kvalitete i nakon 20g. se slabo vide znakovi trosenja.
Daj stavi sliku rjetko se jos vidi taka "stara dama" na cesti!!!
 
Posljednje uređivanje:

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Sreca pa me pozvao taj covek juce da bi je slikao i postavio u oglase... KAd sam otisao greota je bilo da propustim takav auto za te pare.. Sa novim gumama,akumulatorom,delovima za kocnice,kukom i 130.000km!!!
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Omega, a da nije trula:icon_scratch:, jel bila pod zvonom?
Tetak mi imao benzinku 2.6. Auto imao 600 000km, i jedino je motor bio u kolko tolko dobrom stanju. Auto je godinama bio podmazivan uljem za kompresore, zadnjih valjda 100 000 ulje se nije ni mjenjalo, samo doljevalo. Vodna pumpa godinama pišala. Uglavnom, nisam nikad vidio tako loše održavanog auta. Nebi ga on niti mjenjao da ga na granici nisu počeli zezat.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,604
Ja sam vozio službeno karavanku 2.0i 115 konja sa full opremom, to je brod na kotačima, bila ju milina za voziti.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Opeli su poznati da im limarija nije baš jača strana,pogotovo oni iz 90-ih ,rijetko da je koji prošao 10 god. a da nisi moro radit limariju!
Što se tiče motora mislim da nemaju premca,pogotovo benzinci,nenadj*bive mašine...
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Evo omege..

033115170421.jpg


033115175230.jpg


033115175159.jpg


033115170453.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,604
Koji je to osjećaj kad sjedneš za volan a ono ispred tebe 2 metra lima,okreneš se i 2 metra iza tebe.:icon_eek::(inlove):
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
To je bila jedna prostrana i udobna limuzina,a to bu i ostala ,ovi danasnji auti ko da nisu vise auti nego samo prevozno sredstvo.Nekako su izgubili dusu,nekad si auta samo pogladil i malo snjim poprical, vjerno te sluzil i ugodne trenutke pruzil.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Upravu ste 2m ispred i 2m iza lima.. Neznam nekako me vise privlace ove starije kante tego ovi noviji Pezoi 206 i tome slicnom..

Drugari i ostali mi kazu da sam lud ali sta znam vise volim ovakve automobile,em sve popravim i tako..
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
XM , e moj Xm, imal sam tri a ve nijedneg,***** ti zivot.Decki kaj sam ja lepega sega znjim dozivel,bi mogel do zutra pripovedat to vam je spavaca soba i zena se ne bunila da ju vnjemu nekaj zulja.Neznam koji bi auto imal tolko mesta,mozda S klasa ili druge predsjednicke limuzine.Cak sam i zjednim bil na vrhu otoka Vira,fala bogu hidraulika moze puno i nije tak kvarljiva kak se prica,dok postane tvrd jednostavno odsarafis kugle i nove gori(drzale do 100 000 km,cena oko 35€) a amortizeri odnosno opruzne noge nebres razdrti,prije bu auto disel.No ruku na srce dost sam se i nasrajfil jer sam prevec kemijal i sparal ipak je to limuzina i dijeli su malo skuplji.Da imam doma mesta v garazi pak bi jenega nabavil al kaj bus kad sam moji skvo obecal placa napravit,negda ji moram ic po volji inace me bu zatukla.Ve imam Piksaca i C5 karavana ali... ostaje ono ali.:drink:
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Ja sam taku omegu imo 6g i za nju imam samo rjeci hvale!
Sada imam mazdu 626 ali sta rec kada vidim omegu kao kod cire srce samo zaigra!!!
Takav auto se vise nepravi!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh