• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,569
Koliko je zadnja toliko je i prednja napredovala. Daleko od toga da su losi i neupravljivi samo bi u svakoj toj situaciji dao malu prednost prednjoj, a opet dovoljnu da prevagne.
Ipak mercedes i bmw imaju stotine drugih aduta koji ih izdizu iznad ostalih.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Koliko je zadnja toliko je i prednja napredovala. Daleko od toga da su losi i neupravljivi samo bi u svakoj toj situaciji dao malu prednost prednjoj, a opet dovoljnu da prevagne.
Ipak mercedes i bmw imaju stotine drugih aduta koji ih izdizu iznad ostalih.
Neznam koji su to aduti,a fala bogu to se dobro naplacuje,za one koji si to mogu priustiti da ne trepnu okom jesu aduti no stvarnost je drugacija.Za nas obicne smrtnike to su precijenjeni auti,no nije to slucaj samo sautima tu su i razne marke odjece i obuce,elektronike,prehrana a kvaliteta ne opravdava cijenu,no menadjeri to guraju dok ide ,ide ,koriste ljudsku glupost.:icon_e_wink:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj hocete i fičo je imal zadnji pogo i lada a nisu neke marke...
Samo šperu nisu imali dok noviji bmw i mazda imaju šperu pa je puno lakše.
A i asr i esp abs,abd...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,569
Da svi tako razmisljamo svi bi vozili dacije ili neku drugu best buy marku i nista vise. A ovako su po tome 90% ljudi budale.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,734
Eh, Šanana.. Nema se za plug, al' ima se za Benđolu :icon_eyes:

Ma jok, nema se ni za benđolu, ošle sve pare na proljetnu sjetvu, ali raspitujemo se malo, tražimo, gledamo, isprobavamo, bit će para i za benđolu ako treba, samo polako, sve u svoje vrijeme :)
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Koji su tvoji argumenti za tu tvrdnju?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk

E moji decki sad cu vam ja rec koja je najveca prednost zadnjeg pogona,,,,
Imo sam Ladu,Kadetta C i Omegu A,naravno sve zadnji pogon na zadnjem pogonu gotovo da nema nikakih kvarova zadnji tockovi neskrecu nema sranja oko selena a i zadnja vuca cuva prednji most jer prednji u tom slucaju samo skrece i koci i kugle seleni i ostale gluposti traju puno puno duze zbog zadnjeg pogona,,,,
Za sve ostalo je u prednosti prvi pogon,,,
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,796
@matozdenci ajd digni ovakvog BMW-e ili seriju 5 starog ko ovog na dizalicu pa onda reci da nema sranja sa selenima i stabilizator sponicama i ne znam s čim sve, a ni kardan nije baš jeftin.
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
362
Pa nisu to auti ko od prije 20 godina,elektronika čini čuda. Po tvome bi onda kad padne kiša bilo najbolje parkirati ih u garaži. :icon_rolleyes:

Bas to evo u mene bmw e39 2.5 dizel ima dsc i nema veze sto je zadnja vuca ellektronika sve odrađuje nije to opel record 2.2
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
@matozdenci ajd digni ovakvog BMW-e ili seriju 5 starog ko ovog na dizalicu pa onda reci da nema sranja sa selenima i stabilizator sponicama i ne znam s čim sve, a ni kardan nije baš jeftin.

vozil sam bmw-a x5 od 0 do 120 000 km i samo redovni servisi i kočnice. Čovjek koji ga je poslije kupil rekel je nakon probe da ima osječaj ko da je v novom autu. Niš nije v njemu zvrndalo i niš nije djelovalo pohabano. Sad ima auto 270 000 i vozil me je v Mađarsku prije dva tjedna i veli da samo mijenja ulje i kočnice i riknul mu desni xenon. Ništa drugo do sada na podvozju ili v motoru nije dirano. Auto je 2008. godina i po meni još uvijek više vredi od večine novih.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,713
Kod mene bmw x3 3.0d 160kw, na 250 000km ništa osim ulja, kočnica i guma nije dirano...


Stražnji pogon ima svojih pogodnosti pogotovo u suvremenim autima nakrcanim gadgetima . ali svejedno nema pravila da je neki pogon bolji od drugog, sve ovisi o kakvom se atu radi...

Ako mislite da suvremeni stražnji ovjes ima manje dijelova, dignem vam passata na dizalicu pa mi točno recite čega ima manje u odnosu na prednji ovjes...
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
mislim da je za držanje po zavojima i udobnost u vožnji važnije da su sve komponente ovjesa ispravne i da su gume i kočnice u top formi. Bilo koji auto da voziš ak znaš da je sve na njemu ispravno, moreš ga terati do njegovih granica. Neki dan sam se vozil za nekim varaždincem s karavanom. Kad je preskočil prek ležećeg policajca njihal se zadnji kraj do idučeg. Baš sam si mislil, do Varaždina bu dobil morsku bolest.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Šanan koliko sam te vidio na slikama nisi baš mali čovijek,a BMW trojka je ipak mali auto,zato moje mišljenje je da bi ti trebao malo veći auto.Mislim da ne treba previše davati za auto,puno se gubi na skupim autima.Ja dosta putujem,idem u Italiju,Austriju,da ne nabrajam dalje,i sa svojim passatom koj je star 16 godina svuda stignem,i po meni čemu da lupam pare u auto,radije si kupim neki stroj ili zemlje još,jel sa ovim autom to sve odradim bez brige.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,734
E tinček, tinček....

Ima Šanana 78 kg i 182 cm visine i sasvim mi je dovoljno :D:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,864
E tinček, tinček....

Ima Šanana 78 kg i 182 cm visine i sasvim mi je dovoljno :D:

Da puhne bura ne bi se zaustavio do Velebita. :icon_lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,734
E jbg...do prije 5 godin sam imal 65-67 kg na tu visinu, sad sam napokon malo došel k sebi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh