• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,745
Evo i ja se ponovio malo hehe .. 220 cdi
 
Posljednje uređivanje:

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Super!!! Jako lijep auto, u kom god pogledu pogledas. Kolko sam ja cital o toj seriji kazu da je najbolji motor za njega ona 270cdi. Al kako se tebi cini u voznji?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,745
2,7 nema od 2003/2004.. ovo i je u suštini isti motor sa 125 kw taj 220, samo su 2.7 bili 5 klipova, a ovaj je 4.. Pa za vožnju.. tipično za mercedesa, udobnost i komfor prije svega, vrlo je startan, nije potrošač baš s obzirom na kw, recimo sad po zg dok sam obavljao, oko 8, sisak-zg ispod 6, kombinirano oko 6.5-7.. normalne vožnje. E da, moj je s ručnim 6 brzinskim mjenjačem.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Odlicno. Nek te sto duze sluzi uz sto manje ulaganja osim servisa.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
Lepi okac, još da mu je lim ko u starije brače.
Navodno su na to bolesni, motori po običaju nepoderivi.

Čestitam
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,745
Kolega, bili su problem do kraja 2003, svi modeli općenito s prohrđavanjem, od tad su krenuli s pocinačavnajem, 12 godina jamstvo na lim, samo neznam dali svi modeli imaju do mog, ali ovaj ima kompletno podvozje zaštično u plastiku, tak da lima ni nema odozdola za vidjeti :) Nisam ni ja znao dok ga nismo dignuli na dizalicu na tehničkom tam u zg hehe.. Btw, vidimo se uskoro :eek::
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,569
Limarija je ok koliko cujem i vidim. Na prvim okanima je bila katastrofa.
Motor je poznat kao taxi motor. Znaci ideee
Cestitam također
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Sretno s njim,i mercedes je uvijek mercedes,uvijek dobar auto,samo šteta što nije automatik.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Čestitke zetorboy ljep auto a o kvaliteti nemremo jer ima u njemu svega maleziya,tayvan,španjolska,afrika...kao i u drugim autima...:(nerd):

Al meni je ipak bmw i audi kraljevi makadam-brdsko-planinsko-hr cesta.:rolleyes:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,745
Hvala.. kolega, meni nije žao, isključivo i jesam tražio s ručnim mj :) i jako teško ga je za nači bilo
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,360
Jednom automatik, uvijek automatik.
Vozim starog dizela s ručnim mjenjačem, a supruga malog benzinca automatika.
Svaki mu je put muka vrnuti se u svoj auto.
Kad se vrnem u svoj auto, zaboravim pritiskati kuplung...

Zetorboy, tebe je, izgleda, krenulo.
Nove gume, nova Mečka... nek ti je sa srećom :)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,363
Cestitam.

Kod rabljenih automatika sa oglasa
je mana kaj su svi uglavnom zreli za reparaciju.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,745
A i Zetora sam otplatio :D: kolega, nije baš krenulo, gadna me nesreća zadesila, tak da je ovo sad sve drek..ali opet nešto... bolje i sretniji bi bio da nemam to, a da je prošlo bez toga. Danas sam se čul sa Slovencima, gume su trebale sutra doći, al kak sam skužio, nekakvi su praznici bili valjda, pa je malo zapela nabava sad...

Ma kolega, idu i automatici puno km, samo je potrošač veći, za oko litru... drugi problem su skupi popravci, jel ima i elektronike po sebi dosta, a i teško je danas naći dobrog i povoljnog majstora za remont i popravak takvih mjenjača....
 
Posljednje uređivanje:

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Svaka cast automatiku ali onaj filing kad ga ruknes iz pete u trecu i po gasu nista nemoze zamjenit,,,
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,360
Pa i automatici uvijek ne šaltaju po redu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh