• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Udobna je i nekako je milina voziti je... Za ovo kratko vreme i jos koliko sam smeo bez tablica da je provozam stvarno milina kako je udobna.. MA nijednu neravninu na putu ne osetis,sedista su maka i udobna,volan precizan...

Trenutno je ostavila jaci utisak na mene od Mercedesa 124 koga vec duze vreme vozim..
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
A kaj drugo reci, to je BMW.
Susjed ima istu liniju samo mislim da je slabiji u konjima. Ali to je zvjerkica od auta.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kolega s posla ga ima i prezadovoljan,5grijača mu ne radi več dvije godine i normalno pali na minusu.
Vozil je 2.0td i ovaj 330d mu puno manje troši nafte.
Veli da ga je spustil na 6l.
Normalna potrošnja mješovite vožnje mu ne prelazi 7.5l.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Da istina je da je autek,malo placa a takav motor, steta.Te pare nebu nikad dobil,13 let i tuliko km,da je petica mozda 6000€.:icon_scratch:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,734
Da, po meni mu je največa mana kaj je star 13 godin.

Kolko bi ponudil čoveku za takov auto, a da bude realno??
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,250
Po mojem,steta tog motora u tak malom autu,to je motor za limuzine,nije lagan.Probaj ga usporedit s peticom pa ti bu odluka bistrija,zemi si cajta velidu poslije za-jeba nema kajanja.Dobro usporedi cijene na njuskalu,auti ima ko halve,trazi servisnu knjizicu jer to nisu mali novci kao ni troskovi odrzavanja.:icon_wink:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,734
A bumo vidli, nekak mi je puno 50.000 kn za auto star 13 godin.

Dečki, a Honda Accord, dizel, 2005. godište, karavan??

Opće mišljenje o tim modelima?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,569
Pa i ptice na grani znaju zasto. Zanima me samo koje su prednosti zadnje?
A sve vodi da ce novi m3 imati 4x4 pogon.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,569
Snijeg, led, zavoj, mokro... Reci jednu prednost u tim uvjetima i opcenito.
Nemoj samo reci da pravi muski voze zadnju, a tetke prednju vucu.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ne ne. Nisam uopce mislil na to. Da svi bjeze od zadnjeg pogona i da ne valja, Mercedes i Bmw bi propali. Ako se ne luduje nista se dogoditi nece. :)

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,864
Pa nisu to auti ko od prije 20 godina,elektronika čini čuda. Po tvome bi onda kad padne kiša bilo najbolje parkirati ih u garaži. :icon_rolleyes:
 

Najnoviji postovi

Na vrh