• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma kaj bi, fora je v tome kaj bi kod nas dobila naknadu štete eventualno za novi branik, a gore nema zajebancije, ili barem nekad nije bilo, a sad neznam kak je situacija.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Piše u oglasu da je lijevi ovjes oštećen a vidi se i po oglašivaču da se bavi sa oštećenim vozilima, samo neznam zašto ga ne popravi pa proda.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Nije potrebno ako nema ozbiljnih namjera kupnje, da je dobra računica zaaigurno bi ga popravio prije nego prodao takvog. Mora biti neka kvaka u djelovima.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Piše u oglasu da je lijevi ovjes oštećen a vidi se i po oglašivaču da se bavi sa oštećenim vozilima, samo neznam zašto ga ne popravi pa proda.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Zato jer ne stigne popraviti svojih 15 karamboliranih vozila u nekom normalnom roku, a i ako popravi onda je prodaja takva... kakva je.

Radi i uslužno, ima veze u osiguranjima.... isto mu je ako auto stoji pokriven ceradom ili je u oglasu na Njuškalu - pa ako naleti kupac stavi koji euro u džep.

Par km sam od njega, znam ga još iz vremena dok je bil šegrt pri svojem stricu.


Bitno je da se roba i lova vrti. Ak zaradi sto euri na autu.... sto euri danas, sto sutra, petsto preksutra. Nit oral nit kopal.

:(y):
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Kaparen, u ponedjeljak dolazi
ccdd5ee57c0462dea9cae28f7007e35e.jpg


Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Nisam ih ja zacrnio. Zaboravio sam ga poslikat pa sa ga tražio da mi pošalje jednu sliku i poslao mi je tu, ne znam zašto je zacrnio tablice.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Po gradu 1 2 3 brzina auto sasvim lijepo vuče, čak ga i ne treba preko 3000 okr. vrtit. Na otvorenoj se osjeti da mu fali snage ako ga misliš malo stisnut. Auto definitivno nije jurilica( u protivnom bi kupil Alfu :icon_wink:) i nije ni napravljen za jurnjavu. Normalan obiteljski auto sa velikim gepekom i solidnim prostorom za putnike. Motor je suh, lijepo i tiho radi. Čovijek se taman vraćal iz Njemačke i odvrtio je u komadu prek 800 km, tako da mislim da nebi trebalo bit nekih problema.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kad vidiš u retrovizoru ove kaj su govorili da je to slab auta skloni se malo u stranu da te mogu pretječi bez nekih naglih pokreta , skloni se i na autobusnu stanicu ako treba , oni bi sigurno malo jurnuli a ti im smetaš .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Potegne oni 200kmh samo ga je jako ružno za slušat,počne se derat ko da bu se raspal. Do 150 po auto putu mu je naj taman da možeš normalno slušat radio, prićat, a i kaj ti više od toga treba!?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Nakon tog samo pobereš kaznu za brzu vožnju

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Godišnje pređem cca 45 000 km po stranim autocestama.Otprilike prosječna brzina je oko 120kmh,ili je gužva,radovi ili sudar.Njemačka je na nekim dionicama ukinula da se vozi bez ograničenja,tj.većini,a imaju najbolje autoceste,pogledajte Austriju po internetu,nisam znao što znači ograničenje 100 pa dodatno IGL,ali sam saznao.Tako da auto može biti neznam koliko jak,ali nemožeš prrimjenit to u praksi bez sankcija(u većini slućajeva).Znači u današnje vrijeme je važno da je auto udoban i ako je moguće ne troši puno.

Samo da dodam,uspio sam se riješit Navare,sad imam BMW 530XD,2015god.Auto ide ko blesav,kroz Njemamačku proban po dionici di je još bez ograničenja,po satu ide 249,(tako pokazuje) onda se uključuje limitator.Takve vožnje troši oko 12lit. na 100km.Mjereno na načinin da je natočen pun rezervar,pređeno 300km,pa ponovno natočen,znači koliko fali toliko je potrošio.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Voznja 250 km/h sa potrosnjom od 12 l,nekako mi to zvuci nevjerovatno,nekazem da nije istinito, vec samo da je meni nevjerovatno,
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Nije to vožnja 250kmh i tako 300km to je probano koliko auto ide,kad je vec bila prilika.Par kilometara gas pa opet usporis i tako.I na kraju stvarno tako trosi,za razliku od Navare koja mi je trosila 13 kolko god pazio.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Bratić ima 530xd m paket isto kraj 2015. Znači auto, ne brutalan, nego ne znam nemam riječi, jede malu djecu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Cestvni auto koji ponekad može izaći na travu.
To nije i nikad nebu terenac niti radni auto poput Navare i sličnih auta.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nemojte reč da se ne pročuje , ali bemvej od uvjek jede malu djecu...nije đaba dobila nadimak ajkula
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Bmw 530xd i navara su potpuno razliciti auti i stvarno nema smisla ih uspoređivati.

Markony bmw je 7 brzina?
 
Na vrh