• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
Sef ga je moj uzeo cr 2.0 tdi 140 ks, 2008g, 4 godine bio star i 170000 km.. sranja pocela nakon 2 mj tak da je u prvih pola godine izlupao skoro 5000 eura jel je pokrepavalo od dizni do turbine itd..iako je i tu velikim djelom kumovao ovlasteni zubak servis..iz kojeg je auto povucen i odvezen u privatnu radionu gdje je to rijeseno ali i dalje ga hebe svasta.. zna Zoki o cem se radi.

Ali mislim opet da je sad takav pasat ok sto se tice kupovine, limuzina s nikakvom cijenom pa i vecom kilometrazom i morao je svaki vec proci te sve bolesti i kvarove koje su vjerojatno rijeseni dosad.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Ako si ju kupio od privatne osobe tj imas kupoprodajni ugovor onda naravno imas 5% p.p. Ako ke auto pak kupljen od firme ili preprodavaca u sustavu PDV-a tj da je na fakturi iskazan PDV, prijenosa tj 5% p.p. nemas.
E sad. Prijenos se placa u poreznoj. Oni koriste jos uvijek CVH, kataloge, medutim bilo je tu nekih promjena u izracunima.
Druga stvar. Barem za ZG, za druge zupanije ni ne znam kako je bilo i gdje se placalo.
U ZG se od 1.7.2017. 5% p.p. placa u podrucnom uredu porezne uprave po mjestu stanovanja, a ne vise svi u Sopotu.
Sto se tice procjene i onoga sto te zanima. Ti si spomenuo otprilike placenu cifru od 5000€ sto je njima totalno nebitno.
Obzirom da porezna ne uvazava cifre sa kupoprodajnih nego se drze spomenutih CVH kataloga.
Opcije na vrijednijim autima je platiti procjenitelju da napravi procjenu i umanji vrijednost. I to porezna mora priznati i priznaje. Iz prve ruke za vise auta i motora.

Mislim da sam ti napisao sve sto te zanima, ako ima jos sta pitaj. :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Je li ko od forumaša ima ili je imao ranije citroen xsaru, 1.6 benzin i kakva su iskustva? Ona novija verzija, 2003 godište.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Jebiga, kod nas su golf 2 i modeli tih godina još uvijek među najčešćim na drumu, ovo je već iz 21 vijeka. :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,683
Imal sam ja 1.4i iz 97., kupljena nova.
1.6 motor je konstrukcijski isti. Ta iz 2003. je redizajnirana, no nema značajnijih razlika.
Kaj te zanima?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
raspored brzina , broj mlaznica za pranje šajbe , broj koljena na auspuhu i ferkvencija brzih brisača i broj nabora na manđetama poluosovina
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Imal sam ja 1.4i iz 97., kupljena nova.
1.6 motor je konstrukcijski isti. Ta iz 2003. je redizajnirana, no nema značajnijih razlika.
Kaj te zanima?
Pa uglavnom sve. :)
Opšti utisak, potrošnja, prednosti i mane, ima li neke karakteristične probleme?
Kako se ti motori slažu sa plinom?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,683
Meni je bil drag taj auto. Napravil sam oko 60t u nekih 3g. a onda sam dobil auto od firme, pa ju je vozil susjed, koji ju je i kupil. Prodana je prije koju godinu s oko 200t.
Problemi: dok sam ju vozil nikakvi, poslije je procuril dihtung glave. Na oko 150t je promijenjen kompletni auspuh.
U vrijeme dok sam ju vozil, prosječna potrošnja je bila oko 7 do 7,5 lit/100km.
Motor je trom i auto nije trkač s njim. Ni 90ks od 1,6i nije baš trkač, ali svakako ide bolje.
Za plin neznam, no vjerojatno nebi trebalo biti problema. Ti motori su stare konstrukcije i dobro provjereni.
Auto je udoban, ne naginje se previše, no nije trkač.
Davno ga već nemam, pa se ne sjećam detalja.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Hvala na odgovoru. Ove novije što sam gledao imaju jači motor od 109 konjića i onako na prvu ide odlično. Bar što se mene tiče više snage ne treba.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,683
Aha, taj je 16 ventilski. Ide znatno bolje od staroga, ne samo zbog snage, već jer je življi, no treba ga vrtiti.
 

telnett

Član
Tu od
16 Lis 2010
Poruka
81
Jebiga, kod nas su golf 2 i modeli tih godina još uvijek među najčešćim na drumu, ovo je već iz 21 vijeka. :)

Ja imam dvojku dizela . Za moj slucaj izmisljen auto . Ne idem na daleke puteve od 30 hilj u prosloj godini bar trecinu presao po ataru , Prikolicu od bruto 2 tone tezine kacim prilicno cesto , prosecam kukuruz za stoku i trpam direktno u gepek, nosim radnike itd .

Fino ide i stabilan na putu izuzetno stedljiv , a putevi su vecinom losi . Kupio ga prosle godine za 500e i dao jos toliko na njega i miran par godina . U takvoj eksploataciji bilo koji noviji / komplikovaniji polovnjak bi me vec do sada stao prilicno zivaca a i debljine budjelara .
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Nisi noviji nista losiji, SAMO ima vise stvari za pokvariti se. Na G2 mehanika skoro sve, a na novijima puno elektronike i ode.. ako je auto samo za voziti od a do b tocke svaki je dobar. + noviji dizeli imaju hrpu sustava pa eto nasteti se motoru.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Ekipa, ima ko iskustva sa R. twingo, 2000. god, 1.2 motor.... Znam da su govorili za jedan motor da puno trosi, jel to taj?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Ekipa, ima ko iskustva sa R. twingo, 2000. god, 1.2 motor.... Znam da su govorili za jedan motor da puno trosi, jel to taj?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Nepoderiv. 1.2 8V sa 60 KS ide dostatno al vise trosi. 1.2 16V sa 75 KS ide skroz zvrkasto a trosi mozda i manje. Ak nije u okretajima. Klasicna razlika 8V naspram 16V.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

telnett

Član
Tu od
16 Lis 2010
Poruka
81
Nisi noviji nista losiji, SAMO ima vise stvari za pokvariti se. Na G2 mehanika skoro sve, a na novijima puno elektronike i ode.. ako je auto samo za voziti od a do b tocke svaki je dobar. + noviji dizeli imaju hrpu sustava pa eto nasteti se motoru.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Naravno da nisu losiji ali ... Mogu uzeti neki 15 godina star sa preko 300 000 i vracanim satom i na tome je realno ocekivati da krene lavina ulaganja . Majstori su druga prica i retko ko radi kako valja nego su to vecinom "menjaci delova" barem u mojoj okolini tako da i jednostavniji zahvati se penju cenovno da golfinu izgeneralisem od a do s .

Pristupacnost zamene je na fenomenalana dok kod novijih da se skine alnaser traba pola dana sarafati itd . Tako da dok ne budem u mogucnosti uzet sta novo najverovatnije ce ova da odradjuje posao a mozda i duze .
 

Najnoviji postovi

Na vrh