• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,319
Moja je bila na benzin,, prije deset ljeta ubacio dizela,,, po godinama je starija više od pola forumaša,, neka nje meni nebolujem od bijesnih auta,:icon_pidu:
evo jutros -11,, ugrijem,, zaverglam,,,,, ništa,,,,
drugi put,, ugrijem,, zaverglam,,, upali iz prve :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,165
Aha, tak sam ja spojil pa su ovi morali pojačati proizvodnju grijača. Nikad ih dosta.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,165
Je, narocito na 1 cilindru. Lakše boš pumpu skinuti nego ga ugurati...
Ali u potpunosti se slažem s tobom. Alnaser, akumulator su skupe stavke.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,165
Ne, ali Zetorov bi mu sjel ko nijedan prije ni poslije. Palil bi ko da je vani 40
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,477
a kaj , samo joj grijače spojiti na ručno tipkalo ima da upali iz prve ..je*eš automatiku
Imala je prijateljica na audiju 80 super sistem. Dignes haubu, nadjes u mraku dvije zice, spojis ih 10 sekundi i kreses...doslovno.
Od prve svaki put
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
mene jutros iskresao akumulator na -17
na drugi akumulator iz :tractor:upali iz prve
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Neznam jel ovo pripada na forum ili ne,ali sam čuo da danas moj rođo i puknuti pale kombi sa CM motorom iz zajebancije.Poznavajući bratića to je lako moguće,taj bi upalio staru babu i dajca bez kompresije.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
daleko je to od zajebancije , mi se držimo starog recepta

Naprijed zavrtiš , otraga zaprdi i ode u piz--u matrinu
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,601
Je, narocito na 1 cilindru. Lakše boš pumpu skinuti nego ga ugurati...
Ali u potpunosti se slažem s tobom. Alnaser, akumulator su skupe stavke.

Netreba čitavu bošicu samo lajtunge i imati tanke prste a MUHAČEVI prsti tanki tak da :icon_thumright::icon_kidra:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,601
Imala je prijateljica na audiju 80 super sistem. Dignes haubu, nadjes u mraku dvije zice, spojis ih 10 sekundi i kreses...doslovno.
Od prve svaki put


Jel ju kresneš ispod haube ili na haubi:(hi)::(wasntme):
 
Posljednje uređivanje:

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
daleko je to od zajebancije , mi se držimo starog recepta

Naprijed zavrtiš , otraga zaprdi i ode u piz--u matrinu

Zajebanciju na stranu,jel on to upalio u roku odmah ili..
Znam da je u tome preko glave i da baš nije raspoložen ako ga ne pitaš,ali moje iskustvo,bez obzira što smo familija,opako dobro to radi.Znam da obožava Mercedese,ali i moj BMW radi bez greške.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a kaj da ti velim , šteta kaj nije onkolog


a za mercedesa se zna ..ipak mislim kad bi zagrebačka pivovara radila aute , ožujsko je model kojeg bi on vozil
 

Najnoviji postovi

Na vrh