• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Ja velim svoje iskustvo nekom će pomoć a za budale me ne zanima.
Da sam zbao šta mi je objasnio majstor i pokazao nikad nebi kupio.
Jer ne valja.
Pa zar si bio bas tolika budala da ti je majstor obijasnio i pokazao i ti opet kupio nesto sto nevalja
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
mali, al ga možeš drobit brate mili...

Samo nemoj slučajno kupit 1.6tdi od vw jer ak je 2.0tdi loš onda je 1.6 opća kataastrofa.
Dpf zajebava, visokotlačna na prvim serijama se ljuska povuče za sobom sve dizne, zamašnjak košta ko pola auta, troši ko pravi a neide, dsg7 koji je na njemu se raspada i popravak koštaaa. ima toga još al nemogu se sjetit tako na brzinu...
A po drugoj strani svi HAC-ovi caddy-i su 1.6 tdi, svi imaju preko 500 000 i niti jedan ne zajebava ama baš s ničim...

imam cca 1 200 000km ( milju i 200 hiljada) na raznim VW tdi motorima, više od pola toga pd motoru i na loži i s NITI JEDNIM nisam imao NIKAKVIH popravaka. Najveći kvarovi su mi bili hidropodizači na jednom autu, i na jednom autu sam ostao bez rikverca ( pukla vilica u mjenjaču)

JA bi sad mogao počet pljuvat po bmw-u jer eto nakon vag koncerna prešao sam na bmw i nakon god dana sam dao hebenih 1000 eur za zamjenu lanca na motoru. A moglo bi se reć da i sam budala kad sam svjesno kupio taj motor i znam da ima taj problem. Meni to nije problem, znao sam problematiku, spremno to riješio i vozi dalje. Nećeš nać pozitivan komentar na cijelom internetu za taj motor ali meni je motor SAVRŠEN.
Druga stvar m to mi je prvi auto na kojem sam mijenjao amortizere, opet bi mogao pljuvat kakav to auto da amortizeri nisu izdržali 150 000km. Po drugoj strani vozim auto po našim bajnim cestama na 19" s gumama koje nemaju niti 4cm mesa, par puta sam naletil na takvu rupčugu da sam se sam sebi čudil da sam u komadu...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ne valja 1.6 a od 2.0 ne valja pumpa dizel i 2.5.
Kvačilo je srećom neko stavio novo i turbinu.
Ja velim da ne valja jer ako trojka 1.9 motor može 600 tisuća imat da niš ne diram to je motor.
A ovo je gov*o koje se kvari i ne valja.
Promašen do bola pola njih tandem pumpa piša i ide po kvačilu.
Comon rail je malo bolji od ovoga zajebo se jesam i koštalo me najgore je što nemogu bi dio novaca vratiti.
Tu su ovi najbolji šta se smiju ali ko se zadnji smije tome je najslađe.
Istina je da ne valjaju niš cjela serija
I već je bio rađen motor kod mene je s 290000 došao
 
Posljednje uređivanje:

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
E onda ako ne valja dizel uzmeš onoga R36 i miran si.Po meni taj Passat B6 je jedan od najljepše napravljenih Passata.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Lako ze ljepotu ja bi radje uzeo seriju poslije s comon rail motorom.
Em ima jeftiniji ovjes bolji motor a mala razlika u cijeni
 

Prilozi

  • $_10 (2).jpeg
    $_10 (2).jpeg
    52.7 KB · Pregleda: 36
  • $_10 (1).jpeg
    $_10 (1).jpeg
    59.9 KB · Pregleda: 36
  • $_10.jpeg
    $_10.jpeg
    73.8 KB · Pregleda: 35

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
E sad se nadam da će ti administrator dati sankcije za ovo.
Tebi bi prije metar u dupe nego nešto u glavu.
Ja sam cjelo vrijeme govorio o pumpa dizelu.
Vidi se da ni nemožeš shvatit što sam objašnjavao previše je to za tebe
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
A ti pametni još jednom probaj pročitat.

RASPRAVA je krenula o b7 znači ne pumpa "dizel" majstorčino. Ti si sam počeo o svojim problemima jadničak...žao mi te ponekad.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ne meni je žao tebe jer nemaš pojma možda neznaš čitat pa ti je onda lako vrijeđat.
Vidi se da se ne razumiješ ništa a niti imaš dotično vozilo a praviš se pametan.
Takvi ljudi su najpametniji niš nemaju a sve znaju
Screenshot_20200113-175943.jpg Screenshot_20200113-175624.jpg Screenshot_20200113-175546.jpg
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Veliš nemam ništ a sve znam.

Jel imaš ti ursusa, zetora il torpeda? Nemaš a sve znaš o njima. Aj šuti molim te.

Isključujem se iz rasprave, nema s tobom kraja.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nemam al vozim jednog od boljih.
Vozio od susjeda tri su kraj mene isključi se ja sam samo rekao šta je.
Pogledaj na uru pa reci orginal je
 

Prilozi

  • IMG_20190609_121223.jpg
    IMG_20190609_121223.jpg
    107.1 KB · Pregleda: 30

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Dečki znate da nema svađanja, to ničem ne služi i na kraju donese samo sankcije. Ajd sad laganini.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Pumpa DIZEL :d

po čem su mjerodavne slike motora kojeg je netko 3-ći put otvorio doma u štaglju?...
Puca radilica i na 1.9PD motoru. Na kodu BLS iz 2008 je pravilo da klipnjača proviri van na nekih 250 000km. Opet ulog je cca 50 eur uz redovni servis da se to spriječi. Dalje, 1.9 pd svi jedu bregaste za doro jutro...

2.5 v6 je opće poznato da NE valja, kako bi i valjao kad su svi kod nas došli s barem 200 000 skinutih KM. Tko je ovdje u HR kupio neki auto s 2.5v6 tdi. Nitko, ovdje se kupuje sindikalni 1.9 ili nešto iz uvoza. A tog 2.5, Neki švabo ga se gore riješio s 400 000+ taman kad bi trebalo trebalo nešto uložit i to je došlo ovdje u ruke nekom nadobudnom balkancu s 150-170 na satu koji je to uzeo da neka selo vidi da se ima a nema se za promijenit ulje a kamoli odradit neka osnovna ulaganja...

Nemoj molim te se više upuštat u raspravu, to što si ti naletio na izvožetinu ne čini pravilo.
Krećem se u tim krugovima i bavim se usputno autima skoro 20 godina, pogotovo VAG koncernom i dobro znam prednosti i mane svakog motora....
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Valda je do mentaliteta ljudi, il ko zna cega drugoga. Golf 10 god star- "bombona". Moji su uvek vw golf, 1,2,3,4.... opravke i priprema za tehnicki "budu skromne". Secam se da je na golf 3 valda otisao neki vazdusni filter- (ne razumem se) cena oko 100e bila i mi svi kao u soku: u jbt al je skupo :hahah: Nekad INA nekad Santini- natocim nekad "plave" kljuc okreni i vozi Misko.
Planiram ove godine sebi neki suv/dzip da kupim, zagrizao za toyotu rav4- moji da me se odreknu.
 
Na vrh