• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Da
Golf je tražena roba, pa zato, potencijalni kradljivca može preko reg. oznake saznati podatke o vozilu.
A sad malo o autu, kupio sam ga jer je od rodbine i ima "samo" 172000 km, 🙂
Da li tako I vozis sa prekrivenom registracijom,ne mogu da verujem kakve sve teorije ima u narodu
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
E ovako potreban mi je savjet rijesio dam da na mom fordu stavim kuku. Nabavio sam jednu "euro" 😂 e sad zanima me da li mogu da je zasrafim na ovom mjestu dje je ova rupa, naravno sa unutrasnje strane bih stavio parce zeljeza za koje bi zasrafio kuku
 

Prilozi

  • IMG_20200328_115029.jpg
    IMG_20200328_115029.jpg
    184.5 KB · Pregleda: 39
  • IMG_20200328_115024.jpg
    IMG_20200328_115024.jpg
    109.8 KB · Pregleda: 38

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Sto se kuke tice ona je ok imam sve djelove od nje i srafe original, nego me zanima kako da je prikacim?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
Ako kuka nema atesta upitno je kako budeš prošao na tehničkom
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
A brate ja to pravim samo za svoje poslove, auto vide nece da se registruje, sluzi samo za prevoz drva itd... Nema registracija vise 😊
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Ako je to tak onda zašarafi ili zavari bilo gdje ali da se drži za šasiju. Ovo za vezni lim bu slabo.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
549
Da vas pitam prije jedno pola godine sam dva puta išo za Rijeku autom vectra 2.0dti i tamo oko rijeke di ima uzbrdice-nizbrdice auto nema snage ajd uzbrdica al nizbrdica nekih 90km/h moram šaltat u 4 da iole ubrza,poslje prema Zagrebu ide normalno.Inače auto ide solidno za godine i km.350t.je na satu.Šta bi ga tolko "kočilo"?
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
549
Pa tako sam napiso nije velika nizbrdica al je nizbrdica,nije zajb.... lijepo pitam sta bi bilo kao da motor nema snage kao da mu fali min.30posto snage,gas mora stalno bit u podu da iole ide.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
549
Mozda ste krivo shvatili ide on nije da ne ide al nije iso kako treba znaci das gas kazaljka ide al slabo i onda vozim dalje kako sam napiso blize Zagrebu mozes se usudit obic koga hoćeš,i hotela kad idem na put rezervoar bude pun jer nikad neznaš.Znam da na forumu ima ljudi koji dosta putuju pa sam mislio mpzda se nekom dogodilo slično.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Možda je i protokomjer zraka prljav ili egr ventil zajebava a može i turbina biti prljava .Ima tu dosta toga što može praviti probleme, ja znam da je kod mene na Passatu turbina odradila svoje jer nekad ide dobro i vuče kako treba a nekad ko fićo i zato sam odlučio da ću staviti novu turbinu.
 
Posljednje uređivanje:

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega borisllav 380,probaj prvo protokomjer,mene je zezo kontakt na njemu,nije ni greske palio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh