• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Beži od toga. Tu moreš samo najebati i dobiti po nosu.
Radije plati nekom ko ima pravi alat nego da se ozljediš.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ima sreće više nek pameti. Ja znam par ljudi kaj su doma delali španere pa su najebali. Stim se baš nije za igrat, a i ak se baš slabo kuži u to bolje nikak to ne delat, posle i nagib treba štelat.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
A lepo je puko?

Delal sam i ja sebi nekad kanđe, delal sam i ovakve kakve si ti linkal ali sve je to opasno ako neznas ili si brzoplet.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Nekad smo za svaki slučaj žicom vezali.
Danas su pametni ljudi izmislili gurtnu pa je lakše osigurati se ;) .

Nebi bas htel objašnjavati u detalje da se kolegi kaj ne dogodi pa da ga nosim na duši.
Ili nek nabavi pravi alat ili nek plati nekom ko alat ima da bi bil siguran.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Čak i ako preživi 'kamikaza'-skidanje, kak ju specijalac s videa kani vratit gore ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Možda radi konjiča pa ga ni ne misli sastavljati 🤭

 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
te kanđe su kur*ina. to se bez problema izmakne i dobiješ po prstima.....
po moje je to bačen novac. doma si napraviš sam pripremu iz zahebancije ak ti treba za taj posal al opet kažem daš nekom da ti to napravi i mit




uh ovo pa je patent :)

 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Beži od toga. Tu moreš samo najebati i dobiti po nosu.
Radije plati nekom ko ima pravi alat nego da se ozljediš.
Tak sam si i mislil...Dogovoril sam se sa majstorom nek napravi kad ima potreban alat.Inače volim si sam popraviti kaj mogu jer imam nekaj malo alata i volje,neke jedonstavnije stvari pogledam na youtube-u pa onda popravim.Prednost toga je kaj čovjek ušpara nekaj love a i ono kak Muha je rekel jednom da čovjek ima osjećaj zadovoljstva kad nekaj napravi kak treba i zna cijeniti posao ;)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Prije 40-ak godina sam imal takve ideje. Išel sam u Trst, između ostalog, kupiti amortizere i imal sam ideju da oh tam odmah namontiram. Pripremu za stiskanje sam napravil kao dvije dvodijelne šelne od flaha 50x5 povezane špan šrafima. Kad sam ih kupil sipal se takav prolom oblaka da je voda šikljala iz šahtova van. Amortizere sam spakiral ispod prvih sjedala i doma. Iako je naprava djelovala sigurno, mislim da ih ni doma nisam sam mijenjal nek sam otišel kod mehaničara.
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Kaj je sigurno je sigurno ;) bolje da je glava na ramenima železdja bu bilo. :ppozdrav:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
A nije svako majstor 🤣🤣🤣
S ovima stegama ko iz tokića svi rade auto mehaničari.
Neznam valjda su ludi očito 😅😅😅
Ja ih posudim odlične na pištolj zračni i za čas je dolje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
A nije svako majstor 🤣🤣🤣
S ovima stegama ko iz tokića svi rade auto mehaničari.
Neznam valjda su ludi očito 😅😅😅
Ja ih posudim odlične na pištolj zračni i za čas je dolje.
Ne, ti si majstor i to pravi. Vidimo to iz tvojih radova koje si s nama podjelil.

A kad bi ti ja posudil takav alat i da na njega staviš zračni pištolj odma bi ti jednu roditeljsku dal.
Da si majstor znal bi da se na radapcigeru (a ovo je alat još finiji od radapcigera) nikad ne koristi zračni pištolj.


Ja inače kad me sila natera koristim za takve zahvate ovakav alat dok ostali auto mehaničari koriste hidraulična kliješta....

 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,683
A nije svako majstor 🤣🤣🤣
S ovima stegama ko iz tokića svi rade auto mehaničari.
Neznam valjda su ludi očito 😅😅😅
Ja ih posudim odlične na pištolj zračni i za čas je dolje.
Koji svi mehaničari rade sa tim?.Dobre su za onog ko doma dela dvaput godišnje za sve ostalo je kak je muha napisal hidraulični stup ili ovakav alat ko sa slike koji košta 20 puta više nego ovaj od tokića,
 

Prilozi

  • 20210127_140824.jpg
    20210127_140824.jpg
    19.8 KB · Pregleda: 20
  • 20210127_140816.jpg
    20210127_140816.jpg
    15.9 KB · Pregleda: 20

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Želja mi je uzet jednog Outbacka.
Brat mi ima Imprezu ali je najslabiji motor unutra, 1.5 od 110 KS i to baš ne ide nešto jer auto ima oko 1500 kg.
 

Najnoviji postovi

Na vrh