• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Ne zatrese on kod paljenja ili kretanja nego dok radi na leru konstantno vibrira kad zamašnjak zac vika. No nebitno teraj dok ide... 😁 😁
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Može li se ta greška naglo toliko pojačati da se nije moguće vrnuti doma (npr. iz južne Dalmacije u Zagorje) bez šlep službe ili popravka tam gdje si?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,736
@ivanho, provjeri da li je suho oko grijača kabine i ispod tepiha.
Niti novi auto nema garanciju da se s njim budemo vratili z mora. Ima i bilo je nedavno da je nova skupa SUV Škoda jednom Međimurcu zružila kod Karlovca.
Skoro novi Tiguan je stukel ventile lokalno po VŽ, nema tu pravila.
 

Ttrtc

Novi član
Tu od
10 Kol 2022
Poruka
5
Eh znam da nije tema o autu i o tome Al nez više kome ds se obratim akumulator mi izvuče za 3,4 dana ako se ne voza da li kad se spaja klema nw akumulator i zaiskir mora značiti da izvlači negdje struju
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Ja bih na prvu rekao - da, ali siguran sam da ovdje ima strucnijih i puno iskusnijih od mene.
 

Ttrtc

Novi član
Tu od
10 Kol 2022
Poruka
5
Eh sad posto ja uvijek prvo skopcam plus pa minus imal to kakve veze jer samo minus iskri
 

Ttrtc

Novi član
Tu od
10 Kol 2022
Poruka
5
Na autu golf 5 1.6 fsi 85 kw
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Na autima obično neki vrag uvijek vleče malo struje kad spajaš akumulator.
Dali je to zbog otvorenih vrata pa lampica za osvjetljenje kabine, dali radio uzme malo struje jer si ga probudil, kakav sat na instrument tabli.....

Vidi dali ti se gasi lampica za osvjetljenje bunkera, možda ona stalno svijetli.
Radio hoče stvarati probleme i krasti struju, za probu ga je najbolje otpojiti.
I bilo bi dobro da daš da neki električar sa strujnim kliještima izmjeri koliku imaš potršnju kad je sve ugašeno i u kakvom stanju ti je sam akumulator.
Možda je samo on riknul pa ima veliko samopražnjenje.
 

Ttrtc

Novi član
Tu od
10 Kol 2022
Poruka
5
Sve provjereno majstor kaže da je auto uredu također sam odvuko majstoru akumulator i stalno mu je kaže izbacivao sa punjača i hajd napuni ga nekako upali taj dan sutradan da upali ma ni da mrdne.
Upravo sad sam išao uzeo novi akumulator pa ćemo vidjet
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Po ovome kak si sad objasnil izgleda da je akumulator ipak problem.
Čim on njega nije mogel napuniti, a ujutro ne.
 

Ttrtc

Novi član
Tu od
10 Kol 2022
Poruka
5
Sinoc ja htjeo u grad da upali ma ni da mrdne izgurao ga i na gurku porovozo ga 5km sve prvom i izvadio akumulator ujutro da upali ma jedva jedva upali da je bio dizel nema sanse da bi upalio ipak hvala ti na pomoći javim ako bude kakvih problema
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
@ivanho, provjeri da li je suho oko grijača kabine i ispod tepiha.
Niti novi auto nema garanciju da se s njim budemo vratili z mora. Ima i bilo je nedavno da je nova skupa SUV Škoda jednom Međimurcu zružila kod Karlovca.
Skoro novi Tiguan je stukel ventile lokalno po VŽ, nema tu pravila.
Hvala. :ppozdrav:
Megan je danas otpelan Tokiću. Javili su da pušta na kućištu termostata. Popravak (zamjena kućišta i crijeva) procjenjuju na 1400 kn.

Svjestan sam da auto može otkazati u bilo kojem trenutku tak da nije u voznom stanju. Pitanje se odnosilo samo na navedeni problem i dijagnozu da se vjerojatno dela o povečanoj zračnosti na zamašnjaku. Obzirom na odgovor lakše je planirati kad obaviti popravak, odnosno koliko je to hitno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh