• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Za ljude koji rade jako puno kilometara automatik ima itekak smisla. Pogotovo današnji koji su pouzdani a čak i manje troše od ručnih mjenjača…
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
To i je neki cilj u autu za po svaki dan. Vikend jurilica more dolje imati 3 papučice.
Uostalom, kak je rekla plavuša, kako 3 papučice a 2 noge🤪
Sve je to meni jasno, ali to za mene nije auto, a ni šofer onaj ko sa njim upravlja.
Ili kao ona Amerikanka koja nije čula za mjenjač i ubacila u 1. i po gasu!
Normalno da se sve raspalo!
Moj ujak je došel iz Toronta i u 100 kilometara samljel mjenjac....
Za ljude koji rade jako puno kilometara automatik ima itekak smisla. Pogotovo današnji koji su pouzdani a čak i manje troše od ručnih mjenjača…
Te priče mogu objesti mačku o rep.
Ti ljudi koji rade puno kilometara koriste autoput. Naplatne kučice, peta ili šesta i gasssss. Mjenjača ni netreba, samo za krenuti.
A i o potrošnji automatika bi se dalo debatirati ;)
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
I ja sam se kleo u ručni mjenjač, a sad bi ga prvom prilikom mjenjao. Pogotovo jer imam iza sebe kilometara i u automatiku, i to je preporod, tko se voli jebavat sa mjenjačem, samo naprijed, ali automatik je za putovanja, ali i za daily.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Današnji automatski mjenjači u Audiju, BMW-u, VW… su vrhunski. Auti sa 6 cilindara se više ni ne mogu kupiti sa ručnim. A i dobar dio jačih 4-cilindraša. Jednostavno većina vozača nemre iskoristiti potencijal motora sa ručnim šaltanjem. Nekad su automatici trošili više ali danas ni to više nije tak…
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
S
Ekvivalent DSGu u traktorskom svijetu bi bio John Deere Direct Drive mjenjač, dupla spojka, čini mi se da i New Holland ima nešto slično.
Ima i Agritalia (Carraro) ;)

VW nisam vozil, već Vitaru s Aisin takvim mjenjačem. Šalta ludo brzo ... ali to je bezpotrebno, osim za trkače.
Klasični automatik ipak ima prednosti u ozbiljnijim primjenama.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Potrošnja nikako nije veća, a sad ljudi mogu pričat što hoće, bili mi s automaticima vozači za njih ili ne, 99% ljudi dok proba automatik se neće vratit na šaltaš, kao i dok mi seljaci u traktorima probamo Direct drive, Autopowr, Vario itd. teško se vraćamo na obične mjenjače...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Auto sport je taj koji je zaslužan za tu svu tehnologiju koju danas imamo u autima, a oni koji poznaju povjest znaju koliko je auto sport bil uzbudljiv prije dvadesetak godina, a kakav je danas.
Ja sam jedan od tih 1 posto kojem se nova tehnologija ne sviđa. Sa svoje drlje sam izbacil klimu jer pod haubom nije bilo mjesta za nju....
Novi projekt koji je na dizalici bu za mene uzbudljiviji od najnovije tehnike, ako uspijemo sve zamisli uglazbiti na njega.

Ove usporedbe traktora i auta su za mene mješanje krušaka i jabuka jer ja u vožnji auta uživam, a traktor je ipak stroj koji stvara novce i nije za uživanje.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Da, razumijem i ja se sa puno toga ne slažem i kontriram sam sebi za nešto što baš ne podržavam neke stvari, ali ih ipak koristim i olakšavaju stvar. Auto kod nas definitivno nije stvar koja stvara, ali itekako jako puno sudjeluje u stvaranju novaca neposredno....
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Moj zaključak je da sam dobro odabrao jer se auto neće voziti svaki dan niti će se puno voziti 😁.

5 godina sam vozio golfa V, ne trebam puno govoriti kakav mi je prvi dojam za passata..

Inače gazda od kojeg sam kupio ima isto b8 karavana, 190ks i dsg troši cca litru više i bučniji je.

Ps. @AntonioJD caka je da ne moram šaltati. Idem 4 15km u pravcu bilo 50 ili 120... Šta bi radio dsg kad ga nagaziš na pravcu, pa kočiš i voziš se puno sporije..
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
1.Automatik (sa konvektorom) bmw, mercesdes....
2.Dupla spojka (dsg, dtc,powershift ...)
3.Robotizirani
4.cvt

Četiri totalno različita mjenjača i načinina rada, neusporedivo.

A svi imaju manualni rad, baš bi htia vidit ko če šaltat manualno od zagreba do zadra!
 
Posljednje uređivanje:

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Što će reći Milane, ti ne iskorištavaš pun potencijal svoga motora, nego ga daviš, a DSG bi radio ono što je njegov posao, mjenjao brzine. 😜😂
Neka hvala, natjeravanja me ne zanimaju prošlo me je to. Za to nikad dosta konja. Ne davim nikad nijedan auto..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
baš bi htia vidit ko če šaltat manualno od zagreba do zadra!
Evo ja neki dan došaltal bez bolova u zglobu toliko plus još pola od te kilometraže i sve po lokalnim cesticama
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Evo ja neki dan došaltal bez bolova u zglobu toliko plus još pola od te kilometraže i sve po lokalnim cesticama
Nisi razumio, dali tko šalta ručno na autu sa automatskim mjenjačem?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
A to, to sigurno ne.
Kad bi se auto mogel spojiti na mozak vozača pojedinci najvjerojatnije ni R i D nebi koristili 🤭
 
Na vrh