• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,999
Nikad više u tebi nebu benzin smrdel, nikad više.
Dobro da sam se sjetil na vrijeme izvaditi blindu za pištolj.

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,658
Sad ti budu mogli carinici porinuti cijev za inspekciju plave nafte 🤭
:ROFLMAO:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,999
U zadnje vrijeme mi guraju flautu svako malo. Od kad sam im ju počel vračati jer ona meni ne treba ..... jednom prilikom sam im ju u auto odnesel jer to ja nisam naručil i meni ne pripada....

A kaj se plave tiče, ja sa tim nikad nisam imal problema ni potreba za njom.
 
  • Like
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,999
U biti izađe na isto kad se zbroje vrijednosti..... ali svaki ..........

Ja osobno bum uvijek drlju vozil i nebum ju čuval pod kamerama na parkingu i nebu mi ju šteta. Ja tak volim.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Mnogo lijepo, sviđa mi se👍 osim mjenjača...
Žena to vozi 29 od 30 dana u mjesecu i njezin striktni zahtjev je da bude šalter...


Pa kaj su krenuli poticaji, a meni nije nitko javil?
ja sam siroče koje je od kuće prošlo za snahu pod tuđi krov u grad i nemam 1m2 poljoprivredne zemlje...


prvi ozbiljniji put. 1250km u 1 danu. Karlovac - Njemačka -70km sjevernoistočno od minkena i nazad.
4 osobe u autu, prtljaga - Slovenija u prosjeku 140-150kmh, austrija po ograničenju, njemačka gas do poda di je bilo moguće + nešto taranjakanja po gradu i stajanja u koloni...
Super zadovoljan

20231002_212028.jpg

našlo se i 1h za pivu u minkenu

20231002_120325.jpg
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
258
Žena to vozi 29 od 30 dana u mjesecu i njezin striktni zahtjev je da bude šalter...



ja sam siroče koje je od kuće prošlo za snahu pod tuđi krov u grad i nemam 1m2 poljoprivredne zemlje...


prvi ozbiljniji put. 1250km u 1 danu. Karlovac - Njemačka -70km sjevernoistočno od minkena i nazad.
4 osobe u autu, prtljaga - Slovenija u prosjeku 140-150kmh, austrija po ograničenju, njemačka gas do poda di je bilo moguće + nešto taranjakanja po gradu i stajanja u koloni...
Super zadovoljan

View attachment 66732

našlo se i 1h za pivu u minkenu

View attachment 66733
Samo za ulazak ti je trebalo 1sat
A nemaš tak veliko grlo da popiješ pivo u takvom okruženju za 1minutu.
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
prosjek ti sve govori..statistika ..haha ..prosječna brzina
Jednom prilikom prijatelj si dovezao iz njemačke Audi a6 v10. Kaže malo troši čudo jedno, 5-6l samo. Mogu probati kažem ja? Naravno. I stvarno je trošio 5-6l. Al na 30km. Ako stisneš gas do daske nema Potrosnje ispod 10l. Osim na električnom autu. Ali one doseg pada na 1/3 ili manje
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,532
Žena to vozi 29 od 30 dana u mjesecu i njezin striktni zahtjev je da bude šalter...
Sve stoji, iako ne razumijem to, od puno ljudi čujem tu neku uzdržanost od automatika, "ja to ne znam voziti", ne kužim...
 

milanf

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2022
Poruka
95
Dok ne probaju neko vrijeme voziti automatika...
Lagano se ujutro voziti na posao i istovremeno jesti burek-neprocjenjivo :)))
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,658
J...š onoga tko vozi takav auto i jede burek...
 

Najnoviji postovi

Na vrh