• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Automobili

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,548
Ne, ako je originalni radio a vjerujem da je, nemoguće je izgubiti kod. Kod je potreban da se taj radio stavi u drugi auto. Ovako prepozna po broju šasije.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
770
Nisam još odspajao akumulator pa ne znam što se dogodi ali vjerojatno se resetira, to je zadnja opcija, nije baš da se ne može živjeti bez toga. Probat ćemo još preko dijagnostike ako se može podesiti.
Imaš li tvorničku navigaciju na njemu? Smrdi mi da prima UTC vrijeme preko GPS-a. Vidi možeš li negdje to isključiti ili staviti offset na UTC+2.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,027
Decki...to je Ckio 4 a ne Voyager.
Odspajanjem akumulatora ne treba u servis.
Domy Os je u pravu, a ti jocc kopaj dublje po menijima
 

vikendpoljo

Aktivni član
Tu od
2 Tra 2023
Poruka
76
Ne, ako je originalni radio a vjerujem da je, nemoguće je izgubiti kod. Kod je potreban da se taj radio stavi u drugi auto. Ovako prepozna po broju šasije.
Nažalost kod Renaulta nije takva priča.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,027
Kupio bih auto u Sloveniji.
Prodaje ga privatna osoba i cijena je 2 000 eura.

Koliko bi me dosao da ga uvezem u HR?

Sto sve placam osim 2 000 eur?

Hvala na odgovorima
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,886
Kupio bih auto u Sloveniji.
Prodaje ga privatna osoba i cijena je 2 000 eura.

Koliko bi me dosao da ga uvezem u HR?

Sto sve placam osim 2 000 eur?

Hvala na odgovorima
Pozdrav, zanima me koliko taj auto ima godina i da li ga je moguće uvesti "u tim" godinama u HR, ili više godine nisu važne? Tipkam pitanje na mobitelu, znači nisam pripremno pročitao 5-6 zakona i pravilnika...
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,027
Nisam se jos raspitivao ali vjerojatno netko zna i odgovor na to pitanje.
Nemam pojmq o unosu auta
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,724
Za uvoz stare rage vrijedi kak vele susjedi "skuplja pita od tepsije".....
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,002
Trening za utrku Fletni i stekli. Velika nagrada grada Preloga.
Utrka počne za jano vuro,ko je v blizini nek navrne. Cesta koja spaja Prelog i Otok
 

Prilozi

  • 20240525_113441.jpg
    20240525_113441.jpg
    54.9 KB · Pregleda: 28
  • 20240525_113442.jpg
    20240525_113442.jpg
    50.6 KB · Pregleda: 28
  • 20240525_113443.jpg
    20240525_113443.jpg
    44.2 KB · Pregleda: 28

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,312
Samo pripazite kaj nebi ljudima kukuruzu pogazili. (y) Dobar je naziv utrke. Puno bolji nego da se zove ¨nori i stekli¨. :ROFLMAO:
 
Posljednje uređivanje:

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,579
Jel imao neko Audia A6 2.5 TDI V6 180ks Quattro i ima li neko iskustvo sa tim autom pošto imam u planu kupiti takav auto, čuo sam da dosta ljudi loše pričaju o tom motoru pa me zanima da li je to stvarno tako ili ljudi ga loše održavaju pa kad se pokvari onda bude loš i ne valja
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
454
Jel imao neko Audia A6 2.5 TDI V6 180ks Quattro i ima li neko iskustvo sa tim autom pošto imam u planu kupiti takav auto, čuo sam da dosta ljudi loše pričaju o tom motoru pa me zanima da li je to stvarno tako ili ljudi ga loše održavaju pa kad se pokvari onda bude loš i ne valja
Bježi od tog....To je auto za direktora sa velikom lovom, i auto za njemački autobahn, a ne za ovu našu kaldrmu...
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,724
Jel imao neko Audia A6 2.5 TDI V6 180ks Quattro i ima li neko iskustvo sa tim autom pošto imam u planu kupiti takav auto, čuo sam da dosta ljudi loše pričaju o tom motoru pa me zanima da li je to stvarno tako ili ljudi ga loše održavaju pa kad se pokvari onda bude loš i ne valja
Moraš biti svjestan da je taj motor I taj auto bil novi prije dvadesetak godina i da ak je uvežen iz vana ima bar pol milje na grbači,sve ono kaj prijašnji vlasnik/vlasnici nisu promjenili budeš ti,od nekakvih značajnijih boljki su bregaste, i boš pumpa i ak je manualni mjenjač onda zamajac.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,579
Pa dobro to je kao za svaki drugi motor, kad neki dio dotraje mora da se mjenja to znam, Imam Passata 5 motor je ok ali je limarija i unutrašnjost lošija a svaki autolimar kod kojeg sam bio kaže ne isplati se to raditi pa sam odlučio da ga prodam i uzmem nešto drugo a najviše mi se sviđa taj A6 jer je pristupačan sa cijenom,ima prostora unutra a i svidja mi se zvuk tog V6 motora još sa quattro pogonom
 

Najnoviji postovi

Na vrh