• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirke za kvadratne bale , opća rasprava

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Balirke za kvadratne bale

marko hurlimann xa86 kaže:
Nije baš u nekome naj stanju...
treba malo pričekat da dođe ljepo vrijeme i treba ju sprobati ;)

Ma da, malo gadno zgleda, čovjek garantira da je ispravna, za 6.500 kn... :mrgreen:
 
K

Karlito

Guest
Re: Balirke za kvadratne bale

če moč mali 533 radit s tim čudom??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Balirke za kvadratne bale

Karlito kaže:
če moč mali 533 radit s tim čudom??

bez problema, čovjek je balirao s ursusom c330
 
B

BAJA

Guest
Re: Balirke za kvadratne bale

Ako radi kao sto joj ime zvuci RIVERA KASARE ondak je mozda i bolja od poljostroja iako je stara.Kaze mi prijatelj da su inace dobe prese za svoje godine.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
495
Re: Balirke za kvadratne bale

Moj susjed je godinama usluzno balirao takvom.Sa starim 533.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: Balirke za kvadratne bale

heh,a ja mislil da je moja predpotopna :lol: :lol: :lol:
no to ne znači da i ova nebu dobra, sam za svoje potrebe zakaj ne,jedino usluge verovatno more prekrižiti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Balirke za kvadratne bale

Mike kaže:
heh,a ja mislil da je moja predpotopna :lol: :lol: :lol:
no to ne znači da i ova nebu dobra, sam za svoje potrebe zakaj ne,jedino usluge verovatno more prekrižiti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

je to je zel samo za sebe, pošto tovi teliće do 300 kg za belje i sve doma nastira u 3 tovilišta, svaki dan prikolica gnoja :mrgreen: , i treba mu jako, jako, jako puno slame oko 5000 - 7000 bala (za rolericu nema novce, a niti traktora) ;)
 
V

vla

Guest
Re: Balirke za kvadratne bale

Rivierra Casalis su balirke radjene po Class tehnologiji za lokalno trziste Francuske.Pokazale su se jako dobre.Njihove prese za rol bale su jako dobre i izdrzljive, cista mehanika ,bez mnogo elektronike.I ova prikazana je dobra, samo je staro godiste,mnogo radila,i ne bas odrzavana, pa kada se reparira i ofarba, bice super i radice jos puno godina.Najbolji odnos cena/kvalitet.Naravno nisu profi masine.
Napomena da je i Poljostroj presa radjena po Class tehnologiji /kopija Class markant 50/.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Balirke za kvadratne bale

vla kaže:
Rivierra Casalis su balirke radjene po Class tehnologiji za lokalno trziste Francuske.Pokazale su se jako dobre.Njihove prese za rol bale su jako dobre i izdrzljive, cista mehanika ,bez mnogo elektronike.I ova prikazana je dobra, samo je staro godiste,mnogo radila,i ne bas odrzavana, pa kada se reparira i ofarba, bice super i radice jos puno godina.Najbolji odnos cena/kvalitet.Naravno nisu profi masine.
Napomena da je i Poljostroj presa radjena po Class tehnologiji /kopija Class markant 50/.

e fino, to moram reći ovom svom komšiji da nebude u brizi :mrgreen:
 
B

BAJA

Guest
Re: Balirke za kvadratne bale

Nisam ja u brizi.Znam ja od kog su srbi maznuli licencu.Samo da sluzi coveka,da ga nepati ko mene moja.Da ima evra ko sto nemamo ni ja ni on nebi krpali staro.vec bi kupili nove.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Balirke za kvadratne bale

BAJA kaže:
Nisam ja u brizi.Znam ja od kog su srbi maznuli licencu.Samo da sluzi coveka,da ga nepati ko mene moja.Da ima evra ko sto nemamo ni ja ni on nebi krpali staro.vec bi kupili nove.

A, ne, ne, ja sam mislio na ovog svog komšiju što je kupio tu balirku, da on nebude u brizi :mrgreen:
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Re: Balirke za kvadratne bale

[youtube:1f6xl8vr]c5z1c7cAEHY&feature[/youtube:1f6xl8vr]
 
V

veseljak

Guest
Re: Balirke za kvadratne bale

Posto sam nov na forumu najprije da vas sve pozdravim

Molio bih vas znalce da mi kazete nesto vise o balirki John Deere 432 A
Kad su pravljene neke mane i ostalo u naprijed hvala momci
 
K

Karlito

Guest
Re: Balirke za kvadratne bale

nisam siguran jel to balirka iz početka kad su ih tek izmislili il je to kaj drugo


Welger-Strohpressen-1.jpg

Welger-Strohpressen-2.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Balirke za kvadratne bale

zanimljivo... :D

da,karlito,radi se o presi koja se koristila u kombinaciji s ondašnjim vršalicama...
 

miladinpera

Novi član
Tu od
22 Svi 2009
Poruka
26
Re: Balirke za kvadratne bale

Koju balirku malu kupiti za brdovit teren terao bi je vladimirec ili imt 539,533.strmo je dosta pa da ne bi bilo belaja.dajte predloge nekih modela,svaki savet i preneto iskustvo je dobrodoslo.
unapred zahvalan
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: Balirke za kvadratne bale

dal netko prodaje balirku claas markant40, welger ap42 ili 52. hitno se kupuje
 

Najnoviji postovi

Na vrh