• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Balirke za kvadratne bale , opća rasprava

universal340

Član
Tu od
29 Kol 2011
Poruka
82
Pozdrav,
nabavio bih balirku claas markant 40, a pokretao bih ju s imt 539 i universalom 340. Što vi mislite o toj kombinaciji?
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
251
Nema se tu sta posebno reci.Ako budes imao srece pa naletis na dobru presu koja ti nece odmah na pocetku zivce potrgati (pretpostavljam da si pocetnik)dok malo ne pohvatas cake i princip rada bices zadovoljan.Sto se traktora tice tu nemas brige ja sa 539 vucem i mnogo vecu presu.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Danas sam pazario presu i kupio welger ap52 u odličnom stanju od steve iz ugljevika dobar i pošten čovjek sve što je rekao o presi istina je.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Cestitke da sluzi dugo vremena i bez kvarova bas sam sad vidio sliku na fb. Bio sam jedne prilike kod steve trazio neke dijelove i prema meni je bio korektan
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Baci koju sliku.
Ako nije tajna koliko se iskesiralo za strojcek.
Naravno neka je sa srecom u radu i bez kvarova. Neka radi kao moja 52-ojka.........
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,316
Jel ta koštala 3500 eura, a što se tiče Steve dosta je korektan, ja sam u sezoni znao doći u pola noći po dijelove, a ujedno on i popravlja Welgerove prese. Neka je sa srećom!
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Onako ne izgleda lose na prvu. Vidi se da nije malo duze radila,ili je kisla pa malo korozirala.Ovo je prva serija.
 

Balirka15

Novi član
Tu od
7 Sij 2015
Poruka
8
Druze i jasam prije 20 dana kupio isto od STEVE samo 41 nisam je jos probao u sijenu. Rekao mije daje ispravna,svi kazu daje posten .Vidjecemo sta ce biti .ja sam jos sve isplatio samo smoje probali na prazno jedno 7 8 komada i vezalaje svaki put Pa nek nam je srrretno
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Možete vi ovako probavati koliko god želite , prava proba je kada baliraš na njivi a kiša se sprema da padne :(whew):
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Savo ja sam svoju ap52 isprobao na prazno pogledso luftove i zazore i nema se tu Šta više gledati. A balirka je došla iz njemačke svabo to održava

Dong feng nisu ono fotografije moje prese.ono su fotke jedne ap52 sto sam gledao da kupim . čim mogodnem izbacit cu fotografije svoje balirke moja je novija verzija kao da dvsbo sa njom nije ni radio ili je toliko pazio.odrzavao.garazirao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Tim bolje sto je novija,to je preteca ap 53. Ne znam jesi li probao na traktoru,ali prije nego pocnes raditi prekontrolisi sve sarafe na vezackom aparatu i ostaloj zajebanciji da ne bi bilo kuku majko. Svega ima kod tih uvoznih cuda.

Savo kakva korist ako uspije da sve pobala ako ljudi ne mogu to pokupiti.
 

orač 1

Član
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
292
Prekontroliso sam sve vijke na vezacima i na topu.gledo ulje u reduktoru i ne znam više Šta pogledati vidjecemo sta je Ap52

Savo gdje si ti u kojem mjestu jesili blizu steve i mjesta tutnjevci mogao sam ti doći na kafu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Promjeni to ulje u reduktoru, to je vjerovatno staro kao i ona, jedino ako nije otvaran reduktor.Ide malo vise od litar.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,891
Dosta se govori o ap 52 pa evo nekoliko slika moje balirke, bilo nekih odluka da je prodam ali ipak nisam.
 

Prilozi

  • WP_000802.jpg
    WP_000802.jpg
    81.5 KB · Pregleda: 108
  • WP_000803.jpg
    WP_000803.jpg
    54.3 KB · Pregleda: 109
  • WP_000804.jpg
    WP_000804.jpg
    63.8 KB · Pregleda: 104
  • WP_000805.jpg
    WP_000805.jpg
    46.8 KB · Pregleda: 102

Najnoviji postovi

Na vrh