• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a kako ocjenjujete welger rolo balirke?ja imam malu ap 45,i super sam zadovoljan...ono ide ko zmaj,nema zastajkivanja a večih kvarova nikad nije bilo...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ja mislim da bi trebale biti jako dobre! Na natjecanju baliranja je Welger balirka napravila jako lijepu balu!
 
B

branko

Guest
Ta balirka i omata balu , takvu kod nas ovdje još nisam zapazio

znam da malo kasnim na ovu temu, ali imam ispricnicu, pogledaj ovaj moj post na fp-u Obrisan neispravan link. i BTW za tinea , dosla je cca 16000 €, s time da barem po kontrolnoj jedinici ima napravljene 2000 i nesto bala.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Branko, pa ja ju ne prodajem, samo sam napisao, koliko je cijena za McHale balirku.
Cijena te od tvog brata je niža od prosjeka, a 2000 bala je po meni upitno. To ne mora značit ništa jer Krone balirke su dobre. Mislim da ima još godine rada pred sobom.
 
B

branko

Guest
znam tine (ne jezi se) samo sam ti napisao cijenu po kojoj se da naci a zbog cega je bila takva neznam, inace mi se cini mcchale malo preskup jer ti je ova kupljenja za 40000 € sa stotinjak napravljenih bala (demo presa) Obrisan neispravan link.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ova je recimo nova 12.000 funta, ostala staro godište, a moglo bi se još pregovarat, kad vide da si ozbiljan.
Na MF traktorima je isti trgovac nudio ogromni diskont u usporedbi s onim, što ga dobio ratarko.

Obrisan neispravan link.
 
B

branko

Guest
da to znam sto se tice popusta jer sam razgovaral s ovima sto kod nas uvoze rabljene strojeve posebno ako uzmu vise komada.
 
C

ciganek1

Guest
Evo i moje roto-preše. METAL-FACH Z-562
Obrisan neispravan link.
 
C

ciganek1

Guest
Pa ima i boljih za više novaca ali za neko gospodarstvo od 30-50 krava je sasvim dovoljna po mojem mišljenju. Još da ima noževe to bi bila točka na i.
 

Najnoviji postovi

Na vrh