• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Pozdrav

Zanima me, zna li netko od vas, koliko bi ova balirka mogla koštati ? Top stanje, koliko maximalno novaca ponuditi za nju ? Hvala, LP


new-holland-835.jpg
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Vezanje spagom, letva-lanac sistem, pickup je 150 cm, godište ne znam, stanje je dobro, varena je na rudi, sve letve su u redu, zupčanike nismo mogli pogledat, u ponedjeljak cemo znat vise.... Otprilike ima li itko da bi odredio maximalnu cijenu.... Hvala, LP
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Hvala.

Ima li mozda netko iskustva sa new hollandovim balirkama? Sve informacije su dobrodosle :) LP
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Imam ja New Holland 544, sistem sa lancima i letvama, fiksna komora, 2,10 pickup, 14 noževa. Kupili smo ju polovnu prije 3-4 god i nakon prve godine dotjerivanja i privikavanja na nju, sad radi super i u suhoj i u zelenoj masi. Jedino smo prošle godine kasnije kosili zob za sjenažu (bila je u prosjeku cca 40 cm dužine) i to nije mogla balirati, samo se štopala na pickupu.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
evo jedno početničko pitanje!
da li svaka rolo balirka koja je na remenje od početka počinje presati balu bez obzira da li ima fiksnu ili varijabilnu komoru?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
evo jedno početničko pitanje!
da li svaka rolo balirka koja je na remenje od početka počinje presati balu bez obzira da li ima fiksnu ili varijabilnu komoru?

nerade sve odpočetka..zato se zovu varijabilne,znači to su one što namataju odpočetka...:icon_anal:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
e ovakvu drugu mi je imao susjed,ta nema remen po cjeloj dužini nego ima kraće remene,uglavnom nisam previše zagledao..ali mislim da ta gaglianiova nenamata odpočetka a ona fiatka mislim da namata odpočetka jer ima remen u jednom komadu..:icon_anal:

el ota fiatka daleko od tebe? vidim da je sve to bjelovar
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
el ota fiatka daleko od tebe? vidim da je sve to bjelovar

fiatka nije dalewko evo našao sam kod koga preko broja
VALENTIĆ NIKOLA


Đurđic 135
43231 Đurđic

...samo je oglas neaktivan...možda je prodana..a ova druga je dalje,negdje kod križevaca...jedino nisam siguran da postoji sveti ivan križevci...he.he valjda je mislio sveti ivan žabno...:(giggle):
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Pozdrav

Možete li mi preko slika procjeniti stanje ove prese, i ako je moguće da mi date savjete na što da gledam... I zanima me, gdje pronaći dijelove za ovakvu presu ?

Hvala, LP


dU5OG.jpg


CDwK.jpg


7qpiT.jpg


XrVSY.jpg


q6hIV.jpg


r2Gp.jpg


kfgTF.jpg


Wr5AE.jpg


rQ2eW.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh