• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Pogledam danas jednu velger rp 12 balirka...nerazumijem se u nju pa da priupitam...valjci su potpuno gladki.na par njih navareni tanki komadi šipki...sigurno da ne proklizava bala...dal je to ok....drugo..kad je dignuta komora i ponovo spustiti nije zakačila zakačka....ja rukom al ne ide....
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Oprata..dobro izgledaju lanci..zubčanici oštri ..ima na pik na...Banjaluka...cijeni ju 10 000
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Evo da se pohvalim...pazarena rolobalirka velger rp 12. Nije ova što smo ju komentarisali...Ova je bila prošle godine u radu a ljudi je vozili sa masejom troklipcom i preteška za taj traktor a treba im i para .kupuju neki zmajev kombajn..142..Domaćini dobri
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Nisam je još doterao kući...dobro izgleda..čudno mi je samo što ima sat za pritisak komore a nijedna velgerova to nema...sat sličan onom na klas Roland balirci
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Kakve su balirke Krone kr 10-16? Najradije bi nekakvu sa fiksnom komorom, al nema baš nešto po oglasima. Zna li tko za kakvu balirku, mreža obavezna, letva lanac ili na valjke da je u dobrom stanju?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,855
Koliko misliš investirati?
I ja gledam,al samo gledam.
Iako mislim da kod nas su dosta skupe,a i mali je izbor..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Kad bi bilo za 8 000 bilo bi idealno, do 10 000€ gledam. Ovo što gledam su neke srednje, a toga nema.
Ta krone bi trebala biti varijabilna, mislim da radi bale od 80 do 160cm, najradije bi neku fiksnu 120x120
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,855
Tu sam negdje i ja.
Ali ništa konkretno nisam zanimljivo našao.
Il je preskupa,il mi se ne sviđa.
Probaj vani pogledati da li šta ima.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,233
Da, vec par godina je losa ponuda rolo balirki.

Za ovu sam se raspitivao:


I uspio ju skinuti na 9.150€.
Prijevoz je cca 700€.
Bilo je izvan mog budzeta.

Balirka je top....
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,415
Ta bi pasala i meni, nije preglomazna, uredno izgleda. Meni je daleko kad je i kod nas udaljeno 350km, to izgubiš cijeli dan, dođeš vidjeti ono uopće ne bude kao na slikama. Najradije bi kod nekog švercera da mi dobavi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh