• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Da moja je, nemam pojma koje je godište nigdje nema nikakve pločice.
Da radi odlično...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Ta bi balirka trebala raditi odlicno suho, cijena je ok jos bude islo to dole, a za nju nije potreban jak traktor tak da je po meni dobra prilika.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
A tjerat ce je Z 7340, ili eventualno JD 5100R, ako bude više od jednog para hidro priključaka.

Treba nešto jednostavno i povoljno :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,172
Pa biće više od jednog para.. koliko znam na tim balirkama su tri priključka.. Na nekima ima razvodnik za pick up i vrata kao na mojoj Sipmi ili 3 priključka kao na tvojoj Jd :)
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Ma lako se stavi razvodnik na Zetor...
Nije problem.
I dalje cekam preporuke i komentare.
Dakle, za suho, nesto jednostavno i do 50 000 kn.
Mreza bi bila pozeljna.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dva crijeva su za vrata a jedno za pick up. stavi se razvodnik i radi zetor s njom...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma vraga bude baliral s Zetorom pored novog JD-a :)

Preporuči mu neku Galignani!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,172
Po meni Galiagni su skupe, ali dobre. One stare su preskupe... A ove nove mislim da su medju boljima balirkama. I čuo sam da su strašno komplicirane, barem ove stare.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,172
Nedavno je uzeo čovjek kod mene tu Galignani staru i dao 45 000 kn i tjera je valjda sa Renolom 180 ks. Ja nisam vidio u radu, već ovako samo zakacenu za traktor. I lik koji ima Fiatagri balirku kaže da ova ima pun k lanaca, lancanika, itd.
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Evo ako nekom treba od Hesstona 5650

dsc0010.jpg


dsc0011.jpg
 

zvoncvit

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
34
neznam ja imam galiganijevu presu i ako ode ležaj uglavnom ode i osovina i onda mora na tokarenje,a ako on kaže da je 5 ležajeva mislim da ima više jer na svakom valjku mijenjaš ležajeve u paru
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,172
Mi smo uzeli novu Sipmu 2008. i do sad smo promijenili samo 2,3 ležaja i to jedan prošle godine. Dugo nam je nešto strugalo, i onda nadjemo koji nije valjao, promijenimo ga i gas dalje :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh