• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BALIRKE ZA OKRUGLE BALE

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Od svih mreža najbolja mi se pokazala Krone, lijepo se razvlači na krajeve.
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
ma razvlaci se lijepo. a uzeli smo 123cm. da sam stavio 125 onda bi doslovno bilo do kraja.
 

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Pitanje ako znate ili ako NETKO ima ovakvu:
Kolika bi morala biti snaga traktora da ju pogoni??
 

Prilozi

  • IMG_1001.jpg
    IMG_1001.jpg
    41.3 KB · Pregleda: 95

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,441
Kolike bale pravi, cime veze i gdje je tocak sa druge strane pikapa?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je kopija welgerice rp12 i plocicu ima na kojoj pise welger jedino su ove naljepnice koje su gore od druge firme ostalo sve isto jer di sam ju uzeo je bila i welger rp12 al prevagnula je ova jer je u puno boljem stanju jos ima boju na zupcanicima!!
Radi bale 120x120 a kotaca nema s druge strane pick upa ni jedna nema ga tvornicki gore ako ce trebat lako se slozi a vezanje ima samo spagom!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Netreba drugi kotač na pikapu jer ima sa jedne strane cilindar a sa druge dupli amortizer . Na 12-tici sem to prepravil dižem obje strane jednako i nemam ni jedan kotač visinu reguliram hidraulikom . Ima jednu špagu pa je sporija ali jako jednostavan sistem bez igli škara itd .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni se izrazito sviđaju te RP 12, ali nekak stalno drže visoku cjenu,. preskupe su za svoje godine.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Sve što valja drži cijenu, bez obzira na godine.
Ja sam laik što se tiče balirki,ali sam puno puta čuo da su te Welgerice vrhunski strojevi.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,757
To je kopija welgerice rp12 i plocicu ima na kojoj pise welger jedino su ove naljepnice koje su gore od druge firme ostalo sve isto jer di sam ju uzeo je bila i welger rp12 al prevagnula je ova jer je u puno boljem stanju jos ima boju na zupcanicima!!
Radi bale 120x120 a kotaca nema s druge strane pick upa ni jedna nema ga tvornicki gore ako ce trebat lako se slozi a vezanje ima samo spagom!!

Čujem da si dobar stroj kupil,Znam de si kupil al nisam dobil informaciju kolko si platil?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lančanici su odlični ali lanci su prenapeti jer su poderali španere , španeri nesmiju imati zube .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Trebalo bi s njih ocistit mast i prasinu pa onda bolje izgledaju i oni:):)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako imaš mogučnosti malo ih poravnaj na tokarcu kod baliranja zelenog budu ti lupkali i provjeri mehanizam za špagu ako zapne reci jednostavno dok znaš .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Sve je pregledano sve izgleda dobro za napinjace cu vidit s kolegom jel moze odradit ako di kaj zapne znas da cu te zvat :(blush)::(blush):
 

Najnoviji postovi

Na vrh