• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Batate

Dillinger

Član
Pridružen(a)
4 Lis 2015
Poruka
272
Ph se može regulirati tako da on nije problem.
Ako se tlo može tako obraditi onda je odlično.
Sadi se sredinom ili krajem travnja (ovisno o vremenu)
E sad prodaja ;) šta se smatra pod prodajom.
Ako ideš na malo nema problema.
Dosta ljudi naručuje gomolj iz Dalmacije od mene.
Neznam u kakvu bi proizvodnju ušao.
Ali prodaje općenito nije problem-koliki je problem odnos cijena.

Ante23

Član
Pridružen(a)
9 Lip 2018
Poruka
75
Ma za početak bi posadio 500-tinjak komada čisto za probu. Maloprodajna cijena je 10-ak kn?

Posljednje uređivanje od moderatora:

Dillinger

Član
Pridružen(a)
4 Lis 2015
Poruka
272
Da ,maloprodajna cijena je 10kn.
Ne gledajuči u trgovačkim centrima gomolj koji nije adekvatno skladišten i stabiliziran trenutno je po akcijama po 8kn/kg.
Ali kod mene je i dalje po 10kn/kg i prolazi.

SanjaLucija

Član
Pridružen(a)
20 Lis 2015
Poruka
239
Veselim se CRR-u. Ove godine ću ga prvi put saditi i moram priznati da se silno veselim.

Posljednje uređivanje od moderatora:

N6ia6

Član
Pridružen(a)
25 Lip 2015
Poruka
39
Batat iz Kauflanda
19430

iz 5 paketa(5 kg) ukupno sam uspio izdvojiti 12 gomolja crvenog/bijelog i 5 gomolja bijelog batata.Ostatak je bio poceo truliti i bio je je dosta los.Bilo je puno sivih kanala unutar batata.Ne znam jel to steta od kukaca ili bolesti.
Nadam se da ce ispasti bar 50 sadnica.

Na vrh