• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BCS Valiant

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
slazem se da za prikljucke s kardanom dobro dodje dodatna snaga...samo...kamo cete konji moji kad otkacim frezu
nije dobar ni slab motor, brzo ga sprzis.....a opet ako je nabildan.....podrobi sve redom
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
jest da je mnogo prošlo od zadnjeg posta ali me zanima jesi kupio ovaj traktor i kako si zadovoljan? gdje ga u HR ili u BiH ima za vidjeti-kupiti?
 
T

Tomazy

Guest
odustal sam, ostajem vjeran 533-ici dok me ne izda, tek ćemo tada razmišljati o nećem.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Tomazy kaže:
odustal sam, ostajem vjeran 533-ici dok me ne izda, tek ćemo tada razmišljati o nećem.

dobro,a baš bih volio znati kakvi su dali opravdavaju svoje ime kao što je to kod kosačica i priključaka slučaj.

pozz
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Tomazy kaže:
odustal sam, ostajem vjeran 533-ici dok me ne izda, tek ćemo tada razmišljati o nećem.
sorry zaboravih upitati gdje se nalazi ovaj traktor sa slike sto j cijena na njemu
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
da li netko zna tko drži osim međimurke bs priključke za motokultivatore bcs u okolici vž, a može i šire.
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
...evo jedne zanimljive slikice BCS traktora...=)

gudovec048.jpg
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

ma sve pet što se tiče tih traktora od antonia,prime,hittnera,BCS,... ali cijene su paprene za nepovjerovati,a to je najveći problem kod nas ti se traktori strašno drže na cijeni dok su naši proizvodi u banani s cijenama,trebaš ti u ovo doba diči kredi(ako uopče uspiješ dići) od cc20 000e,a gdje su još priključci pa kada staviš na papir odmah te tlak zdere i onda se pitaš dali uložiti i krenuti ili odustati(odgoditi),vjerujem da večina izabere ovo drugo
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
ma sve pet što se tiče tih traktora od antonia,prime,hittnera,BCS,... ali cijene su paprene za nepovjerovati,a to je najveći problem kod nas ti se traktori strašno drže na cijeni dok su naši proizvodi u banani s cijenama,trebaš ti u ovo doba diči kredi(ako uopče uspiješ dići) od cc20 000e,a gdje su još priključci pa kada staviš na papir odmah te tlak zdere i onda se pitaš dali uložiti i krenuti ili odustati(odgoditi),vjerujem da večina izabere ovo drugo

Potpisujem
 

lujo16

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
46
Ovo ti je luksuz. Ne isplati se. Jedino ako se ne bavis uzgojem neke indijske kulture.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
Malo sam komparirao cijene tih malih traktora ove godine,čini mi se da je best buy Ferrari Cromo K40,što se tiče snage,podizne moći od preko 1000kg,itd...najviše se dobije za cijenu od oko 88 000kn...
 
K

kupjak

Guest
BCS traktori

Bio sam na sajmu u Gornjoj Radgoni pred neki dan. Bio je pravi izbor ovih brdskih traktora (BCS, Farrari, Pasquali, Agromehanika), naši se nisu ni pojavili.
Cijene su visoke ali na sajmu su bili dobri popusti tako da se isplati tko misli nekaj kupit. Ima li netko takvog kod kuće (oko 50ks). Mislim da je Pasquali EOS ipak najbolji u konkurenciji ovih traktora.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Na šta ovaj BCS na drugoj slici sliči majko moja, ko da ga svemirci dizajnirali..
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Pozdrav forumaši, pitanje za vss kako ne mogu pronaci nigdje prirucnik pa molim za savjet u vezi moje nove prinove.
Uzeo sam traktor BCS Volkan 850 AR, sa kabinom, 2008 god ima na sebi 2700 radnih sati. Traktor ima full opremu osim prednje hidraulike. Kako sam odrastao na imt 542 i o hidraulici pojma imam iz razdoblja 80-ih godina. Ovo je za mene sve SF mene sada zanimaju pojedinosti a osnovno sto trebam znati o hidraulici a prvenstveno kako promjeniti ulje u istoj. Ostalo vecinu znam oko VM motora. Filtere sam sve narucio ulja sam uzeo po specifikacijama iz kataloga.
Eto hvala za odgovore i jos bolje ako neko ima PDF od manuall BCS Volcan 750,850,950.
Lp
 
Na vrh