• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Nasao sam jedan 952.2 2004 god kod SB, gazda hoce 11000 EUR za njega, nema slika nisam ga gledao! Sto vi mislite?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ovo misljenje dijelim...i to je dobro da ima jedna brza brzina..koristi se samo za transport i to je ok.Za ono vrijeme kada je traktor proizveden i za podrucje koje je proizveden mislim da je to dobar posao.Nemam iskustva u praksi,no znam da svima na starijim strojevima nedostaje upravo ta transportna brzina i da se po cesti voze sporo.Gdje ne ide vozis se u 8(ne vjerujem da je ta toliko spora) a gdje je ravno imas ekonomicnost i brzinu.Osobno mi se bas to svida.
Pricao si da ide oko 35km/h...izmjereno ili procjena?
Sada ga veci imas duze vrijeme..kako si zadovoljan?Da li si kupio nesto ok ili je bilo nekih skupih popravaka?
Zanima me da li je kabina potpuno zatvorena?Ima grijanje?Znam da si vec pisao vjerojatno neke stvari,no samo kraci rezime svega do sada :-D

piše da u 8 ide oko 25km/h,a u 9 34-35km/h.....

skroz sam zadovoljan, imao sam par sitnica za napraviti, al to nije ništa
izvadio sam stari njegov dinamo i stavio alternator od golfa2,i sada lijepo puni....gume još nisam napravio, al budem, radit ću sa ovima dok ide.......jer on mi ionako treba samo za oranje, pripremu i za vadilicu krumpira.....
kabina je potpuno zatvorena, ima grijanje tvornički, ja ga nemam,al kada je bilo hladno i kada sam radio, bilo je unutri dosta toplo.....
uglavnom, uzeo sam dobru stvar......ja sa mojom potrebama ga neću ubiti ni za 10-15 godina.......al orati s takvim traktorom poslije fergusona je velika razlika, u svemu.......vuča tanjurače, ide 10-11km/h više nisam htio, al može povući.......dok ferguson vuče sa 7,5km/h.......
ako naletiš na dobroga, kupuj, nečeš požaliti.......

još da imam 2 reda berač kukuruza, da idem uslužno raditi, mislim da bi otplatio i traktor i berač ove jeseni......
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Netko iz Vinkovaca se ponovio strojem iz Našica.
rusy.jpg

Stari a rade ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
ma ovaj samo slikao prednje gume da se hvali njima , ja na slikama ništa više ne vidim :mad:
sumnjivo
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
mtz 52

:madmana: sranje skinuo sam bosch pumpu i nosio na popravak, al nisam zapamtio zabilježio kak je bila gore u kojem zubu. Neće da upali.
Kak naštelat paljenje?

Ak nije dobra tema molim preselite u odgovarajuću jer ja je nisam našao.
 
T

TOUNJAC1

Guest
pozdrav

POZDRAV LJUDI! novi sam ovdje. dolazim iz hrvatske. imam ruski traktor vladimirecT25. nemoguce mi je nabavit dijelove u HR. molim vas jel mi moze neko pomoci?? unaprijed hvala.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
imaš na forumu temu o njemu.......pod "vladimirec"

a djelova ima u vukovaru, za sve ruske traktore......i vjerujem da bi ti poslali poštom.......


pele, jel nemožeš vidjeti to što trebaš iz nekog manuala????

npr, na IMTu 533 se trebaju poklopiti crtice, kod faznog lanca.....itd

a drugo je da se skine dizna, pa da vidiš kada je klip u gmt, pa ju montirati na taj način.....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
pele imaš PP kako da riješiš problem izvini nisam prije vidio tvoj post :blackeye
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
a dao sam mu neke linkove sa drugog foruma pa nije baš lijepo da ih postavljam javno jer može da se okarakteriše i pogrešno

ako nekome treba mogu javiti na pp

evo makar jedan link ka uputstvu za MTZ50 , radioničko je i može dosta pomoći jer se svi modeli zzasnivaju na istom principu , ima razlika ali uopšteno može dosta pomoći

za ovaj katalog zahvaliti članu OKRIM sa poljoinfa

http://www.megaupload.com/?d=72DAK2WV
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Aha od svih tih sranja uspio zapalit stroj , sad sam ustanovio da sam zaje.... hladnjak :madmana: ponovo u trku za dijelovima.
Usput @savo nema frke, načitao sam se tvojih postova na drugim forumima, npr onaj tvoj slučaj s glavom kad ti je hladnjak zaje..... hoču reći da su mi tvoji savjeti puno pomogli oko 52-ke .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
evo kako sam ja prepravio danas volan na mome MTZu
prije je bilo uradjeno prilično klimavo ali ipak je služilo nekih 5-6 godina dok nije pukla spona
naravno orbitrol je ugrađen tada i nikada više ne bih vratio ono staro kućište koje me je izluđivalo

image030z.jpg


image031z.jpg


image032w.jpg


image033f.jpg


image034av.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh