• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ulje u auspuhu može imati veze sa ventilima, a i ne mora. Najvjerojatnije je dugo pod jednim gasom delal kad se razrađival?
Na odušak obično motor puše kad kopresija prolazi u karter.
Stubline ste naravno ostavili stare?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Nisam skužil.
Predpostavljam da je karike mešter ugradil kak treba.
Neznam kak je s ti Ruskim krševima i dijelovima za njih ali sve ostale stare drlje prije ugradnje treba premjeravati i provjeravati kaj su ti prodali.
 

Krešo84

Član
Tu od
29 Sij 2020
Poruka
35
STublina klip i karike su zajedno zapakirane u kutiji tako da tu nebi trebalo biti greške. Karike su dobro složene. Ali problem je isti.
Sad cemo vidit kad napravimo ventile.
Nadam se da nije nesto treće.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Zapakirano u kutiju da, ali u različitim pekarama pečeno....
Ako ti veliš da su karike dobro postavljene ja ti vjerujem. Baš me zanima jel bude pomaka na bolje nakon uređivanja glave.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
i ja sam lani presipao vtz-a sve novo, pa dimi kak je i dimil...jedino kad se dobro zgrije prestane...sjebali su u tvornici...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Znači gumice nisu valjalo .

Sramota me da pitam za zračni filter ??
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Samo pitam .
Jer ako mu je spriječen usis onda bolje uvlači ulje iz motora u usis.
 
Na vrh