• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

BELARUS opća rasprava

B

Bobo

Guest
Jedan pcelar ovdje ima 3 kamionske prikolice s kojima seli pcele i kupo je isti takav rus, samo zato sto ide brze od ostalih traktora...
 
S

strojar

Guest
Pozdrav!

Koji je to rus :shock: ? Kupio bih traktor s kojim mogu do željezničke postaje. U kučanstvu trebam još jedno prijevozno sredstvo, a za mojih 2 ha mi se ne kupuje traktor koji če 'pajkiti' u štaglju ili trunuti na atmosferalijama. 55 km/h zvuči dobro i za 16 km dnevno taman! :D .
 
K

krx pozega

Guest
Ja sa stricevim rusom 952 zaobilazim šlepere pune pjeska,brođane koji voze gore pjesak iz veličkog majdana...zamisli reakcije vozača :shock: 8) garantiram da ide debelo preko 50km/h..ali vozit rusa iber je isto kao skakati padobranom kojeg si ostavio u avionu :wink: :D :D :D

Obrisan neispravan link.

Ovo spada definitivno u ovu temu pošto ja prvi u koloni rujo vuče mislim da je to nekakva stara vadilica za repu..uglavnom ovo je moglo komotno u smiješne slike(ma nečemo ruju u smiješne slike :wink: )rus je išao od bankine do bankine a za njim njegova pratnja sa prikolicom i rastavljenim sjetvospremačom....e tu sam se ja našao frajer te krenuo zaobilazit sa oko 40kkm/h što je bilo dovoljno za napisat anegdotu...kad sam zaobišao auto i tik pored ruje bajo se usilio(vidio on novu mašinu te opleo po gasu,mjesto radnje negdje na cesti pakrac-požega,kad sam terao novi traktor kuči)tu se rujo počeo ljuljat i odneo vrag šalu vidim ja vadilica teža od ruje baca ga samo čekam da me bubne pa če mi prisjest zajebancija...tu se sad i ovaj usilio iza mene neda on meni nazad....ja sam jedva zaobišao i sva šteta je u tome što me je vozač ruje kad sam okrenuo glavu počastio onim pozdravom sa prstom i promrljo nešto....
 
B

Bobo

Guest
Svasta...


Ovo sto si gore napisao za voznju rusa (bilo kojeg istocnog traktora) iber je slicno skakanjem padobranom koji si ostavio u avionu je ziva istina...

Kolega me u svom LTZ-u provozao od Podgorja do vetovackog kamenoloma, i rus mi je prisjeo... Ljulja se ko babin zub i jos odskace od zemlje... Umro sam...


A ovi debili sto su se silili, nemam rijeci za njih... Takve treba pozatvarat.

Nisi ni ti nevin, jer si mogo lijepo polako za njima i gustat u novom traktoru ;)
 
K

krx pozega

Guest
A mora sam ga malo isprobat samo sam se na krive namjerio.. :wink: 8)
 
Č

Čugi

Guest
Pročitah ovih 16 strana, i vidam da neki pitaju za više informacija o MTZ-u, pa evo ih Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Čugi kaže:
Pročitah ovih 16 strana, i vidam da neki pitaju za više informacija o MTZ-u, pa evo ih Obrisan neispravan link.

E ajde me sada nauči kako si napisao OVDE a da je to bio neki link na stranicu ?
To još ne znam raditi .
 
B

Bobo

Guest
Napravis ovako:

OVDJE


Iza www. sam napravio razmak da se vidi sto pise u redu, no sve samo "uguras" pomocu URL tipke ;)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e da...pogledah na stranici...nisam znao da rus ima sa ravnim mostom..koliko je skuplji od običnoga?

i još nešto...koja je razlika između modela: STANDARD,EUROLUKS.negdje sam vidio da je to u turbu,a naprimjer kod 952 nema nikkave razlike...nije mi jasno u čemu je štos?
 
R

Ratarko

Guest
Meni je ovo prvi forum u životu , mislim da se i vidi :oops:

Ajde da probam :

Obrisan neispravan link.

Edit :

Radi , puno hvala !
 
B

Bobo

Guest
DA, ima sa ravnim mostom odavno...

Bilo je gadnih problema sa "grbavim" mostovima, jer se snaga prenosila preko nekih tamo zupcanika i "koljena" no to je ovdje popravljeno. Ni ovi mostovi nisu standardni, ravni, nego imaju koljeno, ali kardan ide direktno u prednji tocak, nema nikakvih lomova.

Imas i za vece modele pravi, normalni ravni most, ali kod nas mislim da ga ne daju na traktore...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Meni je pomalo zao sto kad smo kupovali nismo uzeli 820.2 sa ravnim mostom, ima šire gume, bolju i veču površinu prianjanja i manje sabija tlo...a i bolje izgleda..šteta...no nema veze, i ovak je jak ko vrag...
Rus rulez :lol: :lol: :lol:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Evo malo Rusa bez rijeci samo slike
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Ima 1207 rs, nije to puno, al to je zato što sa njime radim samo teže poslove, imam i Zetora 6711 koji radi sve laganije tipa kultiviranje, umjetno gnojivo itd.
Slažem se, svakako vrijedi tih novaca. Sad su nešto poskupili, mislim da nije bilo razloga za to, jedino zarada distributera. Mnogi ovdje se neče složiti samnom jer su navikli na novije modernije traktore, no Rus je jako dobar traktor, nije ušminkan, al može raditi sve što i hi-tech traktori. Za manja i srednja domačinstva se definitivno isplati jer ako se i što pokvari, to kupiš i zamijeniš za neznatan iznos, a kad ti se na MF-u, JD-u i sličnima nešto pokvari dat češ jednog Rusa 820 za popravak, pa sad tko voli (i može) nek izvoli.
 

Najnoviji postovi

Na vrh